Nekādu kompromisu karstuma apstākļos!

Nekādu kompromisu karstuma apstākļos!

Aizsargķivere aizsardzībai liela karstuma apstākļos, kas ir savietojama ar galvas, acu, sejas un dzirdes aizsardzības līdzekļiem

Darbs ārkārtīgi augstas temperatūras apstākļos, metāla dzirksteles un šķidrumu izšļakstīšanās - ja Jūs veicat šāda veida darbu, nav pieļaujami nekādi kompromisi attiecībā uz Jūsu darbinieku drošību un ērtumu. Mēs 3M apzināmies apgrūtinošos apstākļus, kādos Jūs un Jūsu darbinieki ikdienā veic darbu. Tieši tādēļ mēs esam izstrādājuši individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL), kas Jums spēj nodrošināt Jums nepieciešamo drošību, ērtumu un atbilstību attiecīgajiem darba apstākļiem.


Komponenti un pielietojuma jomas


 • 3M™ G3501 sērijas industriālā aizsargķivere

  3M™ G3501 sērijas industriālā aizsargķivere

  Produkta īpašības

   

  • Iespējams apgriezt stiprinājumu par 180° grādiem
  • Pieejama ar sprūdratu vai "pin-lock" tipa aizdari
  • Svars nepārsniedz 390 g kopā ar sprūdrata fiksatoru;
  • Pieejama 6 krāsās ar iespēju uzdrukāt uzņēmuma logo vai attiecīgo funkciju;
  • Pieejamas pieres lentes no plastmasas vai ādas;
  • Pieejama trīspunktu zoda siksna.

   


 • 3M™ V5 vizieris 5F-11

  3M™ V5 vizieris 5F-11

  3M™ V5 vizieris 5F-11 nodrošina izturību pret mērenu enerģijas iedarbību, kā arī visaugstākās kvalitātes optisko dzidrumu un pārklājuma tehnoloģiju aizsardzībai pret aizsvīšanu un skrāpējumiem. Šis produkts ir ideāli piemērots slīpēšanas darbiem.


 • 3M™ V5 vizieris 5F-11

  3M™ V5 vizieris 5F-11

  Papildus izturībai pret mērenu enerģijas iedarbību 3M™ V5 vizieris 5F-11 nodrošina 5. pakāpes toņa aizsardzību. Šis produkts ir ideāli piemērots metinātāju asistentiem, gāzes metināšanas darbiem, griešanai ar skābekli un slīpēšanas darbiem.


 • 3M™ V5 zelta krāsas vizieris 5XG-IR5

  3M™ V5 zelta krāsas vizieris 5XG-IR5

  3M™ vizierim 5XG-IR5 ir augstas kvalitātes zelta krāsas pārklājums, kas nodrošina aizsardzību pret infrasarkano starojumu un karstuma avotu, veicot darbu kurtuvju un kausu tuvumā metālapstrādes nozarē.

  Pieejams 4. - 5. tonī tā, lai to būtu iespējams izmantot vairākās pielietojuma jomās un nozarēs. Šie vizieri nodrošina arī aizsardzību pret izkusuša metāla šļakatām un mērenu enerģijas iedarbību.

  Šie vizieri ir ideāli piemēroti darbam kurtuvēs, veicot metāla izliešanu, paraugu noņemšanu, ieliešanu un liešanu.


 • 3M™ aizsargtērpi aizsardzībai pret šļakatām un karstumu

  3M™ aizsargtērpi aizsardzībai pret šļakatām un karstumu

  3M™ frontālie ķiveru pārsegi FC1-AL un FC1-GR un 3M™ kakla pārsegi NC1-AL ir tikuši izstrādāti tā, lai nodrošinātu papildu aizsardzību gan aizsargķiveres nēsātājam, gan pašai aizsargķiverei.

  Pārsegi ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes auduma, kas spēj atgrūst izstaroto karstumu un/ vai dzirksteles un šļakatas, kā arī samazina termisko spriegumu, kuram ķiveres nēsātājs ir pakļauts, un palielina ķiveres kalpošanas laiku, samazinot izstaroto siltumu, kuram aizsargķivere ir pakļauta.

  Pateicoties modernajam dizainam, tiek novērsta mijiedarbība ar pārējo aprīkojumu tā lietošanas laikā, turklāt, izmantojot āķīti un cilpiņu, attiecīgās auduma daļas nepieciešamības gadījumā iespējams nomainīt.


 • Saziņas risinājumi

  3M™ saziņas risinājumi

  3M™ PELTOR™ produktu klāsts sniedz dažādus pielāgojamus saziņas risinājumus, lai nodrošinātu vislabāko dzirdes aizsardzību, vienlaicīgi nodrošinot arī telpisko uztveri. Tā kā PELTOR™ nodrošina visaugstākā līmeņa aizsardzību pret karstuma iedarbību un dažādas iespējas tiešai saziņai ar kolēģiem trokšņainā vidē, tas piedāvā atbilstošo aprīkojumu, ar kura palīdzību Jūs varēsiet papildināt savu galvas, acu un sejas aizsardzības līdzekļu kopumu.