Atstarojošie materiāli

Atstarojošie materiāli

Veidojiet pasauli drošāku!

 • Iepazīstiet 3M™ Scotchlite™ atstarojošās lentes un materiālus!

  Ne visi sudraba krāsas materiāli ir vienādi! Nepārspējama kvalitāte un viegli pieejams atstarojošs apģērbs, kuru piegādā mūsu partneri. Atstarojoši audumi, pārnesamās plēves, lentes, augsta atstarošanas līmeņa apģērbs un speciālas nozares atstarojošais materiāls un tinte.


Produktu katalogs

 • Atstarojošie materiāli - audumi ir paredzēti ne tikai aizsargapģērba, bet arī sporta un ikdienas apģērba izgatavošanai. Tiek piedāvāti arī fluorescējošas krāsas audumi, kas palīdz uzlabot redzamību diennakts gaišajā un tumšajā laikā. Scotchlite atstarojošos materiālus, proti, audumus veido platleņķa atstarojošas lēcas, un šāda veida audumi tiek piestiprināti pie dažādiem izturīgiem audumiem. Tie ir viegli uzšujami uz citiem audumiem, turklāt tos iespējams izšūt vai apdrukāt kā uzšuves un emblēmas. Audumu iespējams griezt manuāli, apstrādāt ar spiedni, kā arī griezt sloksnēs ar atbilstošo iekārtu un giljotīnu.

  Aplūkot produktus!

 • 3M™ Scotchlite™ atstarojošie materiāli - pārnesamās plēves ir paredzētas ne tikai aizsargapģērba, bet arī sporta un ikdienas apģērba izgatavošanai. Scotchlite atstarojošo materiālus, proti, pārnesamās plēves veido platleņķa atstarojošas lēcas, un tās tiek piestiprinātas ar karstumu aktivizējamam līmējošam materiālam. Tās ir ideāli piemērotas emblēmu, uzšuvju, logo un marķējumu izgatavošanai dažādās formās, izmēros, apjomos un ar dažādiem burtiem, un tās bieži tiek izmantotas, lai izgatavotu laminētus vienlaidu dekorējumus un caurules.

  Aplūkot produktus!

 • 3M™ Scotchlite™ atstarojošie īpaša spīduma materiāli ne tikai ir paredzēti aizsargapģērba izgatavošanai, bet arī atbilstošas izmantošanas gadījumā palīdz uzlabot valkātāja saredzamību diennakts tumšajā vai nakts laikā, materiālam atstarojot transportlīdzekļa lukturu izstaroto gaismu. Scotchlite atstarojošie īpaša spīduma materiāli sastāv no  atstarojošām mikroprizmām, kuras ir izvietotas uz elastīgās, spīdīgās un pret UV stariem izturīgās polimēra plēves.

  Aplūkot produktus!

 • 3M™ Scotchlite™ atstarojošo materiālu, proti, atstarojošās lentes/ spiediena jutīgas līmes (PSA) plēves veido atstarojošas platleņķa lēcas, kas ir piestiprinātas pie līmvielas. To piestiprināšana pie fiksētiem objektiem ir vienkārša - atliek vien noņemt aizsargplēvi un pielīmēt lenti. PSA plēves iespējams manuāli griezt, apstrādāt ar spiedni, griezt, lentes griešanas laikā saglabājot vienlaidu aizsargplēvi, vai arī apdrukāt. Tomēr lentes nav ieteicams izmantot bieži mazgājamam apģērbam. Marķēšanas plēves ir PSA plēves ar papildu audumu, kuras paredzēts izmantot ķiverēm un fiksētām virsmām.

  Aplūkot produktus!

Global Design Lab

 • Starptautiski laboratorijas pakalpojumi: dizains labākai redzamībai

  Starptautiski laboratorijas pakalpojumi: dizains labākai redzamībai

  Nosakiet Jūsu atstarojošā apģērba veiktspēju, pirms Jūs uzsākat to ražošanu! 3M™ Scotchlite™ atstarojošie materiāli ir lielisks veids, kā izstrādāt produktus, ar kuru palīdzību attiecīgo apģērba valkātāju ir vieglāk saredzēt. Ļaujiet mums palīdzēt Jums, pielietojot mūsu zināšanas atstarojošo materiālu jomā, testēšanā, izpētē un attīstībā! Mūsu ekspertu komanda Jums palīdzēs:

  - izvēlēties produktu;
  - izstrādāt attiecīgās izmaiņas;
  - izstrādāt salīdzinājumus;
  - veikt testus;
  - nodrošināt atbilstību attiecīgajām prasībām;
  - sniegt vadlīnijas attiecībā uz 360°saredzamību.

  Iepazīstiet Global Design Lab!


Video


Papildu resursi

Kādēļ izvēlēties 3M atstarojošos materiālus?

 • Tehnoloģija

  Uzticieties oriģinālam!

  • 3M™ Scotchlite™ atstarojošo materiālu tehnoloģija ir modernāka nekā jebkad iepriekš! Tūkstošiem mazu, cieši sasaistītu stikla pērlīšu atstaro izkliedēto gaismu atpakaļ sākotnējā gaismas avotā.
   3M™ Scotchlite™ atstarojošie materiāli ārkārtīgi labi ir pierādījuši sevi attiecībā uz izmantošanu darbā un aizsargapģērbā. No Jums atkarīgs tas, kā Jūs izmantojat 3M™ Scotchlite™ atstarojošos materiālus Jūsu uzņēmuma ražošanas procesā, tādējādi uzlabojot ikvienu savu augstās kvalitātes produktu.
  • Mēs pastāvīgi cenšamies rosināt domāt par 3M™ Scotchlite™ atstarojošo materiālu zīmolu ilgtermiņā, tādējādi nodrošinot pieaugošu pieprasījumu pēc darba un aizsardzības apģērba, kurā ir iestrādāti 3M™ Scotchlite™ atstarojošie materiāli. Izmantojiet šī zīmola priekšrocības arī Jūsu saziņai! Mēs piedāvājam aktīvu atbalstu un nodrošinām visus nepieciešamos līdzekļus. Nepieļaujiet nekādus kompromisus! Uzticieties tirgū vadošajam uzņēmumam un izmantojiet sadarbības priekšrocības sava uzņēmuma labā!
  • ·· Zīmola atpazīstamība;
   ·· Nemainīgi augsta produktu kvalitāte;
   ·· Izpēte un attīstība ASV un Vācijā;
   ·· Plaša pieredze kvalitatīva atstarojoša apģērba ražošanas jomā;
   ·· Ekspertu sniegtas konsultācijas par attiecīgajiem standartiem un noteikumiem;
   ·· Profesionāli sniegti pakalpojumi un visaptveroša klientu apkalpošana.

 • Redzams risinājums

  Redzams risinājums

  Pastāvīgu inovāciju rezultātā mēs esam ieviesuši tirgū jaunus produktus, tostarp pret rūpniecisko tīrīšanu un liesmām izturīgus risinājumus.

  Mūsu klāstā pašlaik ietilpst vairāk, nekā 50 dažādi produkti. Tas nozīmē to, ka mēs spējam piedāvāt atbilstošo 3M™ Scotchlite™ atstarojošo materiālu ikvienai pielietošanas jomai.


3M atstarojošie materiāli

3M™ Scotchlite™ atstarojošie materiāli apvieno sevī daudzpusību un funkcionalitāti, balstoties uz apvērsto atstarošanu. Materiāla uzturēšana ir vienkārša. Ir daudz radošu šo materiālu izmantošanas veidu.

Tie ir viegli uzšujami uz citiem audumiem, turklāt tos iespējams izšūt vai apdrukāt kā uzšuves un emblēmas. Audumus iespējams griezt manuāli, apstrādāt ar spiedni, kā arī griezt sloksnēs ar atbilstošo iekārtu un giljotīnu.