Ja runa ir par drošību, izmaiņām ir izšķirošā nozīme!

Ja runa ir par drošību, izmaiņām ir izšķirošā nozīme!

APLŪKOT VISUS PRODUKTUS!

3M™ 6000i sērijas organisko tvaiku filtri ar kalpošanas laika indikatoru

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka tirgū tiek ieviesti 3M™ organisko tvaiku filtri ar 3M™ kalpošanas laika indikatora tehnoloģiju. Šie unikālie, inovatīvie un vienkārši izmantojamie filtri, kurus ir izstrādājis vienīgi 3M, ir aprīkoti ar kalpošanas laika indikatoru (KLI), tādējādi palīdzot lietotājiem noteikt, kad nepieciešams nomainīt filtru attiecīgajā vidē.*

 • Vienkāršs indikatora stabiņš
  Vienkāršs indikatora stabiņš

  Attiecīgajā vidē * palielinās stabiņš, kā rezultātā lietotāji var noteikt, kad nepieciešams nomainīt filtrus. Novelkamā etiķete aizsargā indikatoru pret izsmidzinātu vielu iedarbību un netīrumiem.

  Uzzināt, kā tas darbojas >

 • Filtra izmantošanas optimizēšana
  Filtra izmantošanas optimizēšana

  Tā vietā, lai īstenotu ierasto filtru nomaiņas grafiku attiecībā uz visiem darbiniekiem, pateicoties indikatoram, attiecīgajā vidē izmantojamos filtrus iespējams nomainīt atkarībā no individuālajām darba stundām, apdraudējuma līmeņa, elpošanas ritma un vides apstākļiem.

 • Garantēta aizsardzība
  Garantēta aizsardzība

  3M kalpošanas laika indikators sniedz Jums papildu drošības sajūtu, kalpojot kā filtru nomaiņas grafika papildinājumam un dažos gadījumos aizvietojot Jūsu pašreizējo pieņemto kārtību.

  Vai indikators ir atbilstošs videi, kurā es strādāju? >


 • Indikatora izmantošana

  3M kalpošanas laika indikatoru iespējams izmantot, lai papildinātu Jūsu pašreizējo filtru nomaiņas grafiku. Jūs varat nomainīt savu filtru ierastajā grafikā noteiktajā intervālā vai brīdī, kad to norāda KLI, atkarībā no tā, kurš no minētajiem iestājas ātrāk. Dažos gadījumos Jūs varat izmantot KLI kā primāro metodi, lai noteiktu filtra nomaiņas laiku, tādējādi aizvietojot savu pašreizējo pieņemto filtru nomaiņas metodi. Lai noskaidrotu, vai 3M kalpošanas laika indikatoru iespējams izmantot kā primāro metodi filtra nomaiņas laika noteikšanai:

 • 1) veiciet apdraudējuma monitoringu, lai noteiktu organisko tvaiku apdraudējuma līmeni Jūsu darba vietā!.

 • 2) ievadiet monitoringa rezultātus respiratoru izvēles un filtru kalpošanas laika kontroles programmatūrā! Ja KLI nav piemērots izmantošanai kā primārā metode, to joprojām ir iespējams izmantot kā papildinājumu Jūsu pašreizējam filtru nomaiņas grafikam.


* Lūdzu, skatiet 6000i sērijas lietošanas instrukcijas vai respiratoru izvēles programmatūru, lai noteiktu, vai šie filtri ir atbilstoši Jūsu darba videi!


Video


Informācija par produktu