• Welding Hub

  Learn More about Speedglas world of welding performance.
  Meet with dedicated experts in welding performance.

  View Article

 • eAcademy Training

  The flexible way to Discover & Learn throughout your busy day. Join us online any time of the day to expand your knowledge on our current range of personal protective equipment for the workplace. Learn what you want, when you want, where you want... and at a pace that’s right for you.

  Start NowArrow

 • Hearing Protector & Helmet Compatibilty Selector

  Finding compatible hearing products has never been easier

  Start SelectionArrow

IAL drošības risinājumi

IAL drošības risinājumi

Produkti, kuru izturība ir piemērota Jūsu darbam! Neatkarīgi no tā, vai tās ir pamatvajadzības vai īpašas vajadzības, 3M piedāvā veselības aizsardzības un drošības līdzekļus Jums un Jūsu darbiniekiem tā, lai ikviens varētu veikt savu darbu pēc iespējas labāk.


Produkti

Aplūkot visus produktus!

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu jebkurām Jūsu vajadzībām.

Aktuālie jaunie produkti

Mēs, darbojoties 3M, veicam visu iespējamo, lai nodrošinātu visefektīvākos IAL drošības risinājumus.

Viens no 3M mērķiem ir nodrošināt darbinieku veselības aizsardzību un drošību jebkāda veida nozarēs un darba vidēs. Tas mudina mūs pastāvīgi ieviest jauninājumus dažādās tehnoloģijās, disciplīnās un nozarēs, tādējādi nodrošinot Jūsu un Jūsu darbinieku aizsardzību.

Mēs darām visu iespējamo, lai piedāvātu Jums ērtus un atbilstoši izstrādātus individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL), kas nodrošina visefektīvāko iespējamo drošību. Jūs droši varat iegādāties 3M darbinieku veselības aizsardzības un drošības IAL, esot pārliecinātiem par to, ka 3M veic visu iespējamo, lai izstrādātu produktus, kurus Jūsu darbinieki nēsās ar prieku!