1. Latvija
  2. 3M transporta nozare

3M transporta nozare

Tokijas (Japāna) ceļu infrastruktūra
Drošāki, ātrāki un vieglāki veidi, kā likt pasaulei virzīties uz priekšu.
Skatīt transporta produktus

3M transporta nozare

Virzot pasauli uz priekšu.

Pa gaisu, ūdeni un sauszemi. Sākot ar kravas kuģiem līdz motorolleriem. Ar inovatīvu piegājienu, nodrošinam drošu, ērtu, pievilcīgu, izturīgu un videi nekaitīgu transportēšanu. Vai Jūs brauciet ar vilcienu vai lidojiet 35 000 pēdas virs zemes. Lai tiktu tālāk visā transportēšanas nozarē, jūs variet paļauties uz 3M.


Transportēšanas preces

Skatīt visas transportēšanas preces

 

  • Virzot pasauli uz priekšu

    Lai kurp Jūs dotos un kā uz turieni tiktu - pa gaisu, ūdeni vai zemi. No kravas kuģiem līdz motorolleriem. Visā transporta pasaulē Jūs varat atrast 3M. Mēs spēlējam svarīgu lomu prasmīgā droša, ērta, pievilcīga, ilgtspējīga un dabai draudzīga transporta būvniecībā - neatkarīgi no tā, vai braucat ar vilcienu, vai lidojat 35000 pēdu augstumā. No virsmas aizsardzības līdz hermētiķiem, no akustikas līdz svara ierobežošanai, pat vadītspējas un ietekmes sektoros, mēs, 3M, vienmēr meklējam jaunus veidus, kā palīdzēt ražotājiem, pārvadātājiem un ceļotājiem sasniegt savus mērķus ar risinājumiem no dizaina līdz ikdienas darbībām un galamērķiem.

 


Inovācijas darbībā

  • Jūtieties siltāk. Guliet labāk. Brauciet drošāk.

    Unikālās mikrošķiedras 3M™ Thinsulate™ izolācijā savāc silto gaisu un noslēdz auksto gaisu ārpus tā, lai tālbraucēji varētu iegūt labāku nakts miegu.

  • Stresa mazināšana zirgiem. (Un jums.)

    Kniedes un skrūves zirga piekabei var radīt nepatīkamas vibrācijas. Taču 3M™ VHB™ lente ir pietiekami stipra, lai turētu piekabi kopā un absorbētu ceļa radītās vibrācijas patīkamākam braucienam apkārt.

  • Vai drošība var tikt atstarota?

    Mēs domājam, ka var. 3M™ Diamond Grade™ DG³ atstarojošā virsma padara ceļa zīmes spožākas un saprotamākas. Tāpēc vadītāji redz virzienus un brīdinājumus ātrāk un skaidrāk. Mēs domājam, ka var. 3M™ Diamond Grade™ DG³ atstarojošā virsma padara ceļa zīmes spožākas un saprotamākas. Tāpēc vadītāji redz virzienus un brīdinājumus ātrāk un skaidrāk.

  • Atņemtais tiek pieskaitīts ietaupījumiem.

    3M™ tukšumu pildvielas, 3M™ Scotch-Weld™ Paste līmes un Light-Weight Polysulfide blīvējumi samazina lidmašīnas masu, palielinot efektivitāti, samazinot izmaksas un vairojot ilgtspēju.

Inovācijas darbībā


Par 3M transporta tirgu

  • Mēs, 3M, lieliski pieprotam likt Jums saskatīt sakarības, racionalizējot produktus, drošību un sistēmas, kas nemanāmi strādā kopā. No hermētiķiem un adhezīviem līdz elektroniskās maksas iekasēšanas risinājumiem un stāvvietu pārvaldības sistēmām, mēs zinām, ka integrētās sistēmas palīdz Jums veikt ikdienas darbus vieglāk un drošāk.