Puika skatās pāri ūdenim
Zinātne pielāgota dzīvei. Visām dzīvēm.

Mūsu mērķis ir uzlabot savu biznesu, mūsu planētu un ikviena cilvēka dzīvi.

Novērtējiet paši.

3M Ilgtspējīga attīstība

Atbalstīt planētu un savu biznesu, nozīmē aizsargāt dabas resursus un dot iespēju cilvēkiem un sabiedrībai visā pasaulē veicināt progresu. Tas nozīmē līdzsvarot ekonomiskos, dabas un sociālos faktorus, pievēršot uzmanību globālām problēmām. Un vispirmām kārtām, tas nozīmē vienoties kopīgam mērķim: uzlabot ikdienas dzīvi.

 


Globālo problēmu stāsti

 • Kā ar mazāk,panākt vairāk iekārtu dzesēšanā.

  3M™ Novec™ inženierijas šķidrumi izmanto mazāk enerģijas, lai dzesētu aparatūru (ja vēlamies būt precīzi, tad par 95%) un ļauj Jums savietot aparatūras elementus daudz ciešāk kopā.

  Kā ar mazāk,panākt vairāk iekārtu dzesēšanā. Kā ar mazāk panākt vairāk iekārtu dzesēšanā.
 • Vairāk enerģijas, mazāk traucējumu

  Izmantot alumīnija kompozītmateriālu elektrības līnijas konduktora serdē nozīmē, ka Jūs varat pārvadīt 2x vairāk elektroenerģijas ar uz pusi mazāku svaru - netraucējot esošajai infrastruktūrai.

  Vairāk enerģijas, mazāk traucējumu Vairāk enerģijas, mazāk traucējumu

Globālo problēmu stāsti


Mūsu pieeja

 

 • Mūsu ilgtspējības mērķis ir atbalstīt individuālo izaugsmi visā pasaulē, vienlaicīgi veicinot biznesa attīstību. Tas nozīmē risināt globālas problēmas, piemēram, enerģijas pieejamību un drošību, izejvielu trūkumu, cilvēku veselību un drošību, izglītību un attīstību, vienlaikus paturot prātā, mūsu redzējumu par izaugsmi.

  • 3M tehnoloģijas papildina ikvienu uzņēmumu
  • 3M produkti uzlabo ikvienu mājokli
  • 3M inovācijas uzlabo ikviena cilvēka dzīvi

  Tāpat kā daudzas organizācijas, mēs darām visu, lai līdzsvarotu trīs galvenos ilgtspējības balstus:

  • Ekonomiskie panākumi: Pilnveidot atšķirīgus, praktiskus un atjautīgus risinājumus ilgtspējības problēmām.
  • Vides aizsardzība: Sniegt praktiskus un efektīvus risinājumus un produktus, lai risinātu vides problēmas.
  • Sociālā atbildība: Īpašnieka sarunas ar galvenajām iesaistītajām personām, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu ilgtspējas praksi.

  Uzziniet vairāk par to, kā mēs risinām globālas problēmas.


Mērķi un progress

 

 • Vienīgā lieta, kas mums patīk labāk par lieliskām idejām, ir lieliski rezutāti.Kad runājam par pastāvību, lieliskas lietas ir tās pamatā. No siltumnīcas efekta gāzu samazināšanas par 57% līdz mazākam ūdens patēriņam un mazākam piesārņojumam, mūsu ilggadējie centieni sāk atmaksāties. Lasīt vairāk.


Ziņa no mūsu priekšsēdētāja

 

 • Iestādes vadītājs Inge Thulin

  3M uzlabo cilvēku dzīvi jau kopš 1902. gada. Sociālā un vides pārvaldība ir mūsu būtības pamatā, un tā ir iestrādāta mūsu vīzijā:

  • 3M tehnoloģijas papildina ikvienu uzņēmumu
  • 3M produkti uzlabo ikvienu mājokli
  • 3M inovācijas uzlabo ikviena cilvēka dzīvi

  Darbojoties vairāk nekā 70 valstīs ar 55 000 pārdotiem produktiem vairāk kā 200 valstīs, mēs esam dziļi iesastīti globālajā ekonomikā un snieguši savu artavu cilvēcei. Ikviens ir rokas attālumā no 3M produkcijas, kas ļauj mums mainīt pilsētu pēc pilsētas, ciemu pēc ciema un cilvēku pēc cilvēka.

  Straujā komunikācijas virzība raiti apvieno mūsu pasauli globālā sabiedrībā ar kopējām vērtībām. Kopā mēs saskaramies ar neskaidrībām par enerģijas pieejamību un klimata pārmaiņām, ūdens kvalitāti un tās pieejamību, izejvielu trūkumu, izglītību, attīstību un cilvēku veselību un drošību.

  Ir skaidrs, ka šī globālā dinamika izaicina pastāvīgu nākamo paaudžu izaugsmi, kas ir iemesls, kāpēc 3M izmanto savas lielākās vērtības - idejas un inovācijas - lai risinātu šīs problēmas.

  No veselības aprūpes līdz elektronikai un automobiļiem, mēs izgudrojam tehnoloģijas, kas padara ikviena dzīvi vieglāku, drošāku un piepildītāku. Daži no jaunākajiem veidiem, kā mēs piemērojam mūsu idejas un inovācijas ilgtspējīgākai nākotnei, ietver sekojošo:

   

  • Mūsu pasaules enerģijas saglabāšanas centieni 2014. gadā ieguva ASV Vides aizsardzības aģentūras ENERGY STAR® balvu. Šo godu 3M saņēma 10 gadus pēc kārtas, bet pirmo reizi kā nozare. Mēs bijām arī atkārtoti iekļauti Dow Jones Ilgtspējas indeksā - šis gods mums ir piešķirts jau kopš tās pirmsākumiem 1999. gada.
    
  • Mēs esam izstrādājuši un izlaiduši arvien vairāk uz ilgtspējību orientētus produktus, tostarp energoefektīvas plēves planšetdatoriem, Post-it® zaļākas piezīmju lapiņas, gaisa barjeru celtniecības risinājumus, Envision® grafiskās apdrukas plēves, 360 Encompass™ veselības informācijas sistēmu, un enerģiju taupošo, godalgoto LED tehnoloģiju.
    
  • Pastāvīgie programmas "Piesārņojuma novēršana atmaksājas" (Pollution Prevention Pays) panākumi, novēršot gandrīz 2 miljonus tonnu gaisa, ūdens un atkritumu piesārņojuma, un panākusi pasaules siltumnīcas efekta gāzu emisiju samazināšanos par 57 procentiem no 2002. līdz 2013. gadam, sākot no absolūtas nulles (uzņēmuma pārdošana pieauga par 30 procentiem tajā pašā laika posmā).
    
  • 3M pastāvīgi atbalsta, aizsargā un atjauno svarīgas ekosistēmas visā pasaulē. Strādājot ar tādiem partneriem kā Dabas Aizsardzība, 3M fonds ir ziedojis vairāk nekā 21 miljonu ASV dolāru, lai saglabātu vairāk nekā 1 miljonu hektāru zemes.
    
  • 2013. gadā vairāk nekā 61,6 miljoni ASV dolāru globālajā naudā un preču ziedojumos.
    
  • 2014. gada sākumā mēs pievienojāmies ANO Globālajam Līgumam. 3M vienmēr ir rīkojies saskaņā ar Līguma pamatvērtībām - mēs ar lepnumu oficiāli apstiprinām, ka ievērojam tā 10 noteikumus cilvēktiesību, darba, vides un pretkorupcijas nozarēs, un esam uzlabojuši mūsu partnerattiecības ar organizāciju.

  Svinot savus sasniegumus, mēs apzināmies risināmo globālo problēmu apmēru. Tas nebūs viegli, un mums būs jāveic izmaiņas mūsu darbībā, mūsu ilgtermiņa lēmumu pieņemšanā un sadarbībā. Bet mēs esam pārliecināti, ka, strādājot ar mūsu klientiem un partneriem un iedvesmojot cilvēkus attīstīt radošumu un degsmi, mēs varam veicināt pārmaiņas, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus gan darbā, gan sabiedrībā.

  3M ir dedzīga komanda, 89 500 spēcīgu, līdzsvarotu cilvēku, kas palīdz radīt ilgtspējīgāku nākotni. Mēs to plānojam paveikt, izstrādājot produktus, kas atbalsta mūsu klientu ilgtspējības centienus, ieviešot ilgtspējīgu praksi visā mūsu piegādes ķēdē, un iespējams, kas ir vēl svarīgāk, savienojot cilvēkus ar kopīgu mērķi.

  Esmu lepns, ka piederu 3M komandai un esmu saistīts ar šiem centieniem un saviļņots par 3M lomu, palīdzot ikvienam it visur dzīvot labāku dzīvi.

  Inge G. Thulin
  Uzņēmuma priekšsēdētājs, prezidents un vadītājs


Produkti