Ortho Perspectives Innova

3M ortodontijas ziņas, informācija un gadījumu izpēte

Orthodontic Perspective Innova savā 23 gadu nepārtrauktas publicēšanās laikā, sniedz nozares ziņas un informāciju ortodontijas profesionāļiem. Tā autori ir no visas pasaules, daloties ar gadījumiem, kas parāda ārstēšanu ar estētiskajām Clarity™ ADVANCED keramiskajām breketēm un Incognito™ lingvālajam breketēm, 3M™ pašliģējošajām breketēm un Forsus™ II klases korektoriem.

Ir arī piedāvātas ziņas par 3M unikālo APC™ Flash-Free līmi, kas tagad ir pieejama 7x7 daudzās ierīču sistēmās, lai nodrošinātu nevainojamu darbību. Jūs atradīsiet 3M produktu jaunumus, ārstēšanas padomus un svarīgus datumus gaidāmajām izglītības iespējām.


Vol. XXIII, Nr. 2 - globālais izdevums

Lejupielādēt pilnu Innova žurnāla versiju (PDF)

2016. gada oktobris

 • Džeimss Indžebrants, 3M

  3M Oral Care izpratne par to, kā mēs varam palīdzēt jums gūt panākumus, ir vissvarīgākais visās mūsu darbībās, sākot no izstrādājumiem, kurus mēs veidojam, beidzot ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

 • Dr. Čavess- Asensi

  Atzīmēts klīnicists un pedagogs Dr. Hosē Čavess-Asensi, no Seviļas Spānijā, dalās savā pieredzē ar Forsus™ II klases korektoriem intervijā ar 3M Oral Care

 • Dr. Patrizs Pellerīns

  Dr. Pellerīns apliecina, ka zema profila Clarity™ ADVANCED keramikas breketes var mazināt trauksmi, izmantot keramikas stiprinājumus dziļā sakodiena gadījumos, nepalielinot apstrādes laiku.

 • Dr. Anops Sondhi

  Dr Sondhi raksturo asimetrijas II klases Div 2 gadījuma efektīvu ārstēšanu, izmantojot SmartClip™ un Clarity™ SL3 brekešu vieglos spēkus un Forsus™ korektoru konsekvento spēku.

 • Dr. Rikardo Moreska

  Dr. Moreska konstatē uzlabotu II klases ārstēšanas efektivitāti, izmantojot Clarity™ SL pašliģējošās breketes un Forsus™ korektorus smagas maloklūzijas gadījumā.

 • Dr. Šin'Či Narita

  Dr. Narita piedāvā sistēmu, kas ārstēšanas sākumā nodrošina efektīvu acu zobu kustības procesu, izmantojot 3M pasīvo pašliģējošo brekešu efektivitāti.

 • Kombinējot visaugstākās klases estētiku un nepārspējamo efektivitāti, rodas estētiskā II klases sistēma, kas ārstēšanas laikā pacientiem sniedz skaistu smaidu.

 • Pētījums par ortodontiem Rietumeiropā atklāj plašu atzinību par Clarity™ ADVANCED keramisko brekešu kvalitāti, estētiku un efektivitāti.


Turpmākie 3M Orthodontics izglītības pasākumi & datumi