Incognito™ Appliance System Journal

Ziņas un informācija par lingvālo ortodontiju

 • Incognito™ Appliance System Journal palīdzēs Jums sasniegt labākus rezultātus, dodot iespēju sekot līdzi rakstiem par klīniskajiem risinājumiem, jauniem produktiem un to uzlabojumiem, digitālajām inovācijām un informācijai par mācību kursiem. "Jūs varēsiet justies pavisam mierīgi, apzinoties, ka saviem klientiem sniedzat vislabāko iespējamo risinājumu"


Piedāvātie raksti

Filter by:
Sort by:
Tags
Tags
 • Incognito™ Appliance System produktu uzlabojumi 2015

  3M ar prieku paziņo par produktu uzlabojumiem. Iepazīstieties ar Unitek™ lingvālo instrumentu un AlastiK™ lingvālo ligatūru ražošanas uzlabojumiem, pilnveidotām brekešu virsmām, kā arī inovācijām stiepļu un pielāgošanas jomā.

  December 1, 1901 Incognito™ Appliance System produktu uzlabojumi 2015
 • Incognito™ Appliance sistēmas uzlabojumi

  3M nemitīgi cenšas uzlabot Incognito™ Appliance sistēmu. Meklējiet jaunākos produktu risinājumus, kā piemēram, Incognito™ Clear Precision stīpu, Incognito™ Light Appliance zema profila breketes un Forsus™ II klases korektorus.

  December 1, 1901 Incognito™ Appliance sistēmas uzlabojumi
 • Ārstnieciskie risinājumi, izmantojot RelyX™ Unicem 2 un Incognito™ Appliance - 2015.gada novembris

  Dr.Larss dalās ar savu pieredzi saistībā ar RelyX™ Unicem 2 izmantošanas iespējām un ieguvumiem, izmantojot Incognito™ Appliance sistēmu. Savukārt, Dr.Kristensens sniedz komentārus par cementa sajaukšanu un slāņošanos.

  December 1, 1901 Ārstnieciskie risinājumi, izmantojot RelyX™ Unicem 2 un Incognito™ Appliance - 2015.gada novembris
 • Lingvālā izvēle - Ortodontijas produkti 2015.gada septembrī.

  Dr.Nīls Kravitzs izceļ priekšrocības, ko piedāvā lingvālā ortodontija kā ārstēšanas iespēju. Ar pieaugošo pieprasījumu pēc estētikas viņš sīkāk skaidro, kāpēc ortodontiem jāintegrē lingvālā ortodontija savā praksē. Šajā rakstā ir iekļauti Incognito™ Appliance sistēmas gadījumu pētījumi.

  December 1, 1901 Lingvālā izvēle - Ortodontijas produkti 2015.gada septembrī.
 • Incognito™ Appliance sistēmas pievienošanas protokoli: soli pa solim

  Skatīt visus Incognito™ Appliance sistēmas pievienošanas protokolus, kas atrodas vienā brošūrā: Dual Cure pievienošana ar RelyX™ Unicem 2 Automix pašlīmējošo sveķu cementu, ķīmiskā cietes pievienošana ar Transbond™ IDB Pre-Mix ķīmiskās līmes pievienošanu un atslāņošanu ne-emaljas virsmām ar RelyX Unicem 2.

  December 1, 1901 Incognito™ Appliance sistēmas pievienošanas protokoli: soli pa solim
 • Produkts prožektoru gaismā: 3M™ True Definition skeneris

  Īpaša uzmanība tiek pievērsta 3M™ True Definition skenerim Produktivitāte jūsu ortodontiskajā praksē ir svarīga. Digitālo iespaidu sistēmas izmantošanai var būt liela nozīme. Uzziniet vairāk par skenera funkcijām un priekšrocībām.

  December 1, 1901 Produkts prožektoru gaismā: 3M™ True Definition skeneris
 • Incognito™ Appliance sistēma nozīmē digitālo darbplūsmu 2015. gada novembris

  Mūsdienās klīniskā ortodontijas prakse piedzīvo digitalizācijas procesu. Dr. Mancini apspriež digitālās darbplūsmas ar Incognito™ Appliance sistēmas īpašības un priekšrocības. Rakstā uzsvērta Unitek™ ārstēšanas pārvaldības portāls, Incognito™ Clear Precision kape un 3M™ True Definition skeneris.

  December 1, 1901 Incognito™ Appliance sistēma nozīmē digitālo darbplūsmu 2015. gada novembris
 • Unitek™ ārstēšanas parvaldības portāls | TMP tagad pilnībā integrēts ar 3Shape TRIOS® intraorālo skeneri

  Unitek™ ārstēšanas vadības portāls (TMP) un 3Shape Communicate™ programmatūras sistēmas ir pilnībā integrētas, ļaujot ortodontiem izmantot vienkāršotu darbplūsmu, izmantojot 3Shape TRIOS® intraorālo skeneri, lai izveidotu Incognito™ Appliance vai Unitek™ digitālos modeļus.

  December 1, 1901 Unitek™ ārstēšanas parvaldības portāls | TMP tagad pilnībā integrēts ar 3Shape TRIOS® intraorālo skeneri
Load More