Find-a-Doc programma

 

 

Reģistrējieties, lai tiktu iekļauts 3M ortodontu meklētāja rīkā pacientiem. Popularizējiet savu praksi palieliniet savu atpazīstamību un iegūstiet vairāk pacientu, kuri tiešsaistē meklē ortodontu. Potenciālajiem pacientiem vienkārši jāsazinās ar jums pa tālruni, e-pastu vai sociālajos tīklos

 

 

Uzmanīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms izmantojat zemāk esošo veidlapu.

1. Jūsu piekrišana. Sniedzot personīgu informāciju par savu praksi, jūs piekrītat savas personīgās informācijas izmantošanā un izpaušanā, kā aprakstīts šajā 3M "" Find-a-Doc "rīkā. Ja jūs nepiekrītat savas personīgāsi informācijas, kā aprakstīts šajos noteikumos un nosacījumos, vākšanā, izmantošanā un atklāšanā, neizmantojiet tālāk esošo veidlapu.

2. Ierobežojumi attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu. 3M apkopo šo informāciju, lai apkopotu to praktiķu sarakstu, kurus varēs atrast potenciālie pacienti, kuri ir ieinteresēti 3M produktos. Sniedzot savu personīgo informāciju, jūs piekrītat 3M ievietot savu informāciju (-s) tīmekļa vietnē (-ēs), lai to meklētu pacienti un citas personas. Kā daļu no šīs programmas, 3M izmantos datus, kā paredzēts šajos lietošanas noteikumos, un saskaņā ar 3M konfidencialitātes politiku.

3.  Piekļuve personīgajai informācijai vai tās noņemšana. Jūs varat pārskatīt, labot, atjaunināt vai noņemt personīgo informāciju, kuru jūs mums sniedzat, sazinoties ar 3M, izmantojot tālāk norādīto veidlapu.  

3M patur tiesības pārtraukt meklētājprogrammu Find-a-Doc vai ārsta piedalīšanos programmā bez iepriekšēja brīdinājuma. Tā kā šī ir izvēles un bezmaksas programma, 3M atsakās no visām garantijām un nav atbildīga par šo programmu.


Atjauniniet esošo Find-a-doc sarakstu

Vai jūsu prakse jau ir iekļauta mūsu programmā Find-a-Doc? Ja tā, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu un informējiet mūs par to, kuru saturu atjaunināt.


Nosūtiet mums ziņu

Paldies par Jūsu pieprasījumu 3M. Mēs izmantosim informāciju kuru sniedzāt veidlapā, lai 3M pārstāvis vai kāds no mūsu pilnvarotajiem pārstāvjiem, kuriem mēs varam atklāt Jūsu personisko informāciju atbilstoši 3M Privātuma politikai, varētu atbildēt uz Jūsu pieprasījumu epastā vai telefoniski.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Sūtīt ziņojumu

Paldies, ka sazinājāties ar 3M

Mēs saņēmām jūsu ziņojumu un tagad izmeklējam jūsu pieprasījumu
Viens no mūsu pārstāvjiem sazināsies ar jums pa tālruni vai e-pastu

An error occurred.