Find-a-Doc programma

 

 

Reģistrējieties, lai tiktu iekļauts 3M ortodontu meklētāja rīkā pacientiem. Popularizējiet savu praksi palieliniet savu atpazīstamību un iegūstiet vairāk pacientu, kuri tiešsaistē meklē ortodontu. Potenciālajiem pacientiem vienkārši jāsazinās ar jums pa tālruni, e-pastu vai sociālajos tīklos

 

 

Uzmanīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms izmantojat zemāk esošo veidlapu.

1. Jūsu piekrišana. Sniedzot personīgu informāciju par savu praksi, jūs piekrītat savas personīgās informācijas izmantošanā un izpaušanā, kā aprakstīts šajā 3M "" Find-a-Doc "rīkā. Ja jūs nepiekrītat savas personīgāsi informācijas, kā aprakstīts šajos noteikumos un nosacījumos, vākšanā, izmantošanā un atklāšanā, neizmantojiet tālāk esošo veidlapu.

2. Ierobežojumi attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu. 3M apkopo šo informāciju, lai apkopotu to praktiķu sarakstu, kurus varēs atrast potenciālie pacienti, kuri ir ieinteresēti 3M produktos. Sniedzot savu personīgo informāciju, jūs piekrītat 3M ievietot savu informāciju (-s) tīmekļa vietnē (-ēs), lai to meklētu pacienti un citas personas. Kā daļu no šīs programmas, 3M izmantos datus, kā paredzēts šajos lietošanas noteikumos, un saskaņā ar 3M konfidencialitātes politiku.

3.  Piekļuve personīgajai informācijai vai tās noņemšana. Jūs varat pārskatīt, labot, atjaunināt vai noņemt personīgo informāciju, kuru jūs mums sniedzat, sazinoties ar 3M, izmantojot tālāk norādīto veidlapu.  

3M patur tiesības pārtraukt meklētājprogrammu Find-a-Doc vai ārsta piedalīšanos programmā bez iepriekšēja brīdinājuma. Tā kā šī ir izvēles un bezmaksas programma, 3M atsakās no visām garantijām un nav atbildīga par šo programmu.


Atjauniniet esošo Find-a-doc sarakstu

Vai jūsu prakse jau ir iekļauta mūsu programmā Find-a-Doc? Ja tā, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu un informējiet mūs par to, kuru saturu atjaunināt.


Wyślij Nam Wiadomość
  • * - pola obowiązkowe

  • Wyślij

Dziękujemy za kontakt

Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość możliwie najszybciej (zwykle nie trwa to dłużej, niż 48 godzin).

Wróć do formularza

Błąd formularza

W trakcie wysyłania danych wystąpił błąd. Spróbuj odświeżyć stronę i wysłać dane ponownie.
W przypadku dalszych trudności, skontaktuj się z naszą recepcją, pod numerem telefonu (22) 739 60 00