Par 3M mutes dobuma higiēnu

  • 3M mutes dobuma higiēnas nodaļā mēs rūpējamies par mutes dobuma higiēnu mūža garumā, izstrādājot inovatīvus zobārstniecības un ortodontijas risinājumus, kuri palīdz vienkāršot jūsu procedūras un sniegt paredzamus klīniskos rezultātus. Ar vadošo pieredzi zobārstniecības un ortodontijas nozarē un produktu izstrādes zinātniskajās metodēs mēs radām augstas kvalitātes attīstītus produktus, kuri jums nepieciešami, lai liktu jūsu pacientiem smaidīt.

3M mutes dobuma higiēna

Mutes dobuma higiēnas zinātniskā attīstība

Mēs veicinām mutes dobuma veselību mūža garumā ar apstiprinātiem zobārstniecības un ortodontijas risinājumiem.

PĀRLŪKOT MŪSU PRODUKTU KATALOGU

3M mutes dobuma higiēnas risinājumi

  • 10 gadu garumā mēs visā pasaulē tiekam dēvēti kā visinovatīvākā kompānija zobārstniecības nozarē, 3M produkti zobārstiem sniedz paredzamību un kontroli pār uzlabotiem pacientu rezultātiem.

  • Mēs esam līderi ortodontijas nozarē un estētiskajos risinājumos ilgāk kā 60 gadu garumā, 3M produkti sniedz efektivitāti un uzlabotu ārstēšanas pieredzi ortodontijas speciālistiem un viņu pacientiem.


3M mutes dobuma higiēnas resursi

  • 3M mutes dobuma higiēnas produkti un pakalpojumi ir izstrādāti, lai zobārstiem palīdzētu uzlabot savu pacientu mutes dobuma higiēnu.

  • 3M veselības aprūpes akadēmija piedāvā tālākizglītību veselības aprūpes speciālistiem. Šis profesionālais apmācības un izglītības resurss ir paredzēts jūsu speciālo zināšanu paplašināšanai un pacientu aprūpes kvalitātes uzlabošanai.

  • 3M izmanto individuālas zinātniskās metodes, sniedzot unikālu platformu produktu izstrādei, kas apmierina veselības prasības mūža garumā.