3M produktu pielietojums metālapstrādē

Apskatiet pielietojumus, kuros 3M var palīdzēt uzlabot metālapstrādes produktu ražošanu.

 • Piestiprināšana
  Piestiprināšana
  No ārējā izskata uzlabošanas līdz snieguma, lietojamības un ātrākas salikšanas laika patēriņa efektivitātes paaugstināšanai 3M stiprināšanas risinājumi var palīdzēt iegūt augstāku kvalitāti, kas produktu padarīs konkurētspējīgāku tirgū.
 • Līmēšana
  Līmēšana
  Lai uzlabotu izskatu vai sniegumu, lietojamību, kā arī ātrāku salikšanu. 3M līmēšanas risinājumi var palīdzēt iegūt augstāku kvalitātes produktu, kas veicinās tā konkurētspēju tirgū.
 • Slāpēšana
  Slāpēšana

  Klusums ir augstas kvalitātes iezīme. Ja vibrāciju slāpēšana un trokšņu kontrolēšana ir Jūsu produkta svarīga sastāvdaļa, tad ir laiks novērtēt 3M Akustiskos risinājumus.

 • Izlīdzināšana/Noapaļošana
  Izlīdzināšana/Noapaļošana
  Noņemiet nelīdzenumus un asos stūrus, kas ir palikuši pēc izciršanas, griešanas un virpošanas. 3M piedāvā plašu izlīdzinošo abrazīvu klāstu, nodrošinot gludu virsmu.
 • Stiprināšana
  Stiprināšana
  Izmainiet dizainu, aizstājot skrūves. 3M stiprināšanas risinājumi ir izturīgi un tajā pašā laika viegli noņemami, tie var aizstāt skrūves, slēdzenes un kniedes.
 • Apdare
  Apdare
  Gluda metāla virsma, saglabājot detaļas ģeometrisko formu. Panākot līdzsvaru starp izturību un nobeiguma kvalitāti, 3M piedāvā daudzpusīgu metāla apstrādes abrazīvo produktu klāstu un augsti attīstītus keramikas produktus, kas palīdzēs jums izlīdzināt, sagatavot un uzlabot nobeiguma apstrādes kvalitāti.
 • Slīpēšana
  Slīpēšana
  Ātri apstrādājiet metināšanas šuves. Veidojiet formas, kas atbilst projekta prasībām. 3M piedāvā plašu risinājumu klāstu, t.sk. slīpripas un diskus katrai Jūsu metālapstrādes situācijai, nodrošinot teicamu darba kvalitāti.
 • Pulēšana ar roku
  Pulēšana ar roku

  No sadzīves palīgierīču pulēšanas un virsmas sagatavošanas līdz ikdienas apkopes vajadzībām - dažreiz elektroinstrumenti nespēj palīdzēt grūti pieejamās vietās. Ērtie 3M abrazīvi, loksnes un roku paliktņi piedāvā risinājumus pat visšaurākajiem stūriem.

 • Slīpēšanas elektroinstrumenti
  Slīpēšanas elektroinstrumenti

  No metināšanas šuvju noņemšanas līdz vissmalkākajai apdarei, slīpēšanas elektroninstrumenti ir tas līdzeklis, kas sniegs rezultātus. 3M piedāvā plašu instrumentu un abrazīvu klāstu, piemēram, leņķa slīpmašīnu un taisno slīpmašīnu, kas ir radītas, lai palīdzētu visos metālapstrādes posmos.