1. Latvija
  2. 3M Veselības aprūpe
  3. 3M Veselības aprūpes atbalsīts investora pētījums
3M Veselības aprūpe

Investigator Sponsored Research

black mesh banner
Neatkarīgais pētījums

3M ir apņēmies atbalstīt Investigator Sponsored Research (ISR), kas ietver savstarpējās intereses: paplašināt zinātniskās un tehniskās zināšanas saistītas ar 3M produktiem.

Apstipriniet savu variantu

"Jūs tagad pametat 3M mājaslapu. 3M sadarbojas ar EnvisionPharma, lai saņemtu un apstrādātu pētniecības atbalsta pieprasījumus."

Labi

3M Veselības aprūpes bizness ir globāls līderis, kas piedāvā inovatīvus produktus un risinājumus akūtu un hronisku brūču aprūpei, infekciju profilaksei, zobārstniecībai, medikamentu piegādei un pārtikas drošībai. 3M nodrošina uzticamus produktus, kas veicina veselību un uzlabo aprūpes kvalitāti, izmaksas un rezultātus.

3M ir apņēmies atbalstīt Investigator Sponsored Research (ISR), kas ietver savstarpējās intereses: paplašināt zinātniskās un tehniskās zināšanas saistītas ar 3M produktiem. Investigator Sponsored Research ir iekļauti neatkarīgi klīniskie vai fundamentālie pētījumi, kurus iniciējis, veicis un vadījis pētnieks, kas nav saistīts ar uzņēmumu (piemēram, individuāls pētnieks, institūts, kolektīva pētnieku grupa, sadarbības grupa), saskaņā ar atbilstošajām juridiskajām, ētiskajām un regulējošajām prasībām. Pētnieki var pieprasīt atbalstu 3M produktu, tehnoloģiju un/vai pētījuma finansējuma veidā.


Pētījumu veidi

3M var atbalstīt Investigator Sponsored Research pētījumu ar 3M produktiem, atbilstoši vietējiem likumiem un regulām, ja pētījums ir saskaņā ar uzņēmuma prioritātēm

Pētījumi, kuros 3M atbalsts parasti tiek apsvērts:
 

  • Klīniskie pētījumi: Cilvēkiem paredzēts zinātniski kontrolēts pētījums par ārstniecisko līdzekli, ierīci vai medikamentu
  • Neklīniskie / pirmsklīniskie pētījumi: Pētījumi, kas notiek periodā pirms pielietošanas uz cilvēkiem. Šie pētījumi ir in vitro, in vivo un in silico.

Pētījumi, kas parasti netiek apsvērti 3M atbalstam:
 

  • Drošības pētījumi
  • Pētījumi, kuros ir iekļauts nepamatots traumu risks
  • Atbalsts izglītībai

Biežāk uzdotie jautājumi