1. Latvija
  2. 3M Veselības aprūpe

3M Veselības aprūpe

medicīniskā gaisa evakuācija
Produkti, uz kuriem Jūs varat paļauties, kas paredzēti cilvēkiem, kas paļaujas uz Jums.
Skatīt veselības aprūpes produktus

Veselības aprūpes jomas

Atviegloti risinājumi, uzlabota funkcionalitāte- lai Jūs varētu koncentrēties uz būtiskāko.

Veselības nozare strauji attīstās. Pacientu līdzmaksājumi mainās. Pacientu prasības pieaug. Pieejamas jaunas aprūpes sniegšanas metodes. 3M izprot Jūsu ikdienas izaicinājumus un cenšas padarīt Jūsu darbu vieglāku, piedāvājot uzticamus, kvaliatīvus produktus un risinājumus. Mēs varam palīdzēt Jums apkalpot vairāk pacientus ar zemākām izmaksām, vienlaicīgi uzlabojot vispārējo veselību. Tādējādi padarot arī veselības aprūpes nozares progresu iespējamu.


Veselības aprūpes preču grupas

Skatīt visas veselības aprūpes preces

 

  • Atviegloti risinājumi, uzlabota funkcionalitāte- lai Jūs varētu koncentrēties uz būtiskāko.

    Veselības nozare strauji attīstās. Pacientu līdzmaksājumi mainās. Pacientu prasības pieaug. Pieejamas jaunas aprūpes sniegšanas metodes. Mēs izprotam Jūsu ikdienas izaicinājumus un cenšamies padarīt Jūsu darbu vieglāku, piedāvājot uzticamus, kvaliatīvus produktus un risinājumus. Medicīnas produktus, kas aizsargā no infekcijām un veicina atveseļošanos. Zobu veselības aprūpes risinājumus, kas atvieglo darba procedūras un uzlabo rezultātus. Automatizētus inteliģences risinājumus, kas īstajiem cilvēkiem sniedz vajadzīgo informāciju, īstajā laikā. 3M produkti var palīdzēt Jums apkalpot vairāk pacientus ar zemākām izmaksām, vienlaicīgi uzlabojot veselību. Tādējādi padarot arī veselības aprūpes nozares progresu iespējamu.


Inovācijas darbībā

Inovācijas darbībā


Par 3M veselības aprūpes tirgu

 

  • 3M palīdzēs Jums koncentrēties uz to, kas ir patiešām svarīgs - pacientu. No stetoskopiem un ķirurģiskajām maskām līdz zobārstniecības materiāliem un medicīniskajam aprīkojumam, mēs vēlamies padarīt Jūsu darbu vieglāku un rezultātus - labākus. Mūsu brūču apkopšanas risinājumi palīdz Jums sniegt tādu aprūpi, kādu sagaida pacients. Mūsu medicīniskais aprīkojums un pārtikas drošības tehnoloģijas ļaus Jums sasniegt vēlamās .