1. Latvija
 2. 3M Elektroenerģija

3M Elektroenerģija

Elektrības līnijas ārpus pilsētas no putna lidojuma
Palīdzam pievadīt, saglabāt un atjaunot pasaules enerģiju.
Skatīt enerģijas produktus

Elektroenerģijas tirgus

Izmantot mazāk, dot vairāk, lai palīdzētu pasaulei augt.

Mēs palīdzam iegūt saules enerģiju. Mēs izstrādājam un piegādājam kvalitatīvu savienojumu energosistēmām. Mēs samazinām elektropārvades līniju svaru, lai tās var piegādāt vairāk enerģijas. 3M palīdz ietaupīt enerģiju, samazināt izmaksas par vatu un atklāt jaunus veidus apkārt visai zemeslodei, lai radītu un vēl vairāk stiprinātu dzīvotspēju nākotnē.


Elektroenerģijas preces

Skatīt visas elektroenerģijas preces

     

    • Izmantojot mazāk, piedāvājot vairāk - palīdzēt pasaulei zelt.

     Mēs palīdzam izmantot Saules gaismu. Mēs samazinām elektrības transporta līniju svaru un padarām tās spējīgas pārvadīt vairāk enerģijas. 3M palīdz saglabāt enerģiju, samazināt izmaksas par vatu, un atklāt jaunus veidus, kā radīt un uzturēt dzīvotspējīgu nākotni visā pasaulē. Mēs sadarbojamies ar tiem, kas aizsargā, izmanto un konservē enerģiju katrā nozarē un katrā kontinentā. Mēs dedzīgi vēlamies atklāt jaunus veidus, kā izmantot Zemes enerģiju un optimizēt vērtīgos dabas resursus.

     


    Inovācijas darbībā

    • Glabājiet enerģiju mūzikā nevis laižot to laukā caur logu

     Metālu nesaturoša nano tehnoloģija 3M Logu plēves Prestige ārpustelpu līnija atgrūž līdz pat 97% saules enerģijas ražotās infrasarkanās gaismas un līdz pat 99% UV staru, palīdzot Rock N’ Roll slavas zālei gada laikā samazināt enerģijas izmaksas par 8 - 12%.

    • Spožāka ideja

     Izmantojiet apsudrabotu un pret dažādiem gadalaikiem noturīgu polimēru plēvi ar saules izturīgu pilnībā pusapaļu 94% tiešas gaismas atstarošanas īpašību. Rezultāts: spožākas LED spuldzes Āfrikā.

    • Vairāk enerģijas, mazāk pārrāvumu.

     Alumīnija maisījuma izmantošana elektrolīnijas vadītāja kodolam ļauj plūst divreiz vairāk elektroenerģijas ar uz pusi mazāku noslodzi - bez esošās infrastruktūras pārrāvuma.

    • Aplūkojiet, kā mēs izmantojam dabīgo apgaismojumu, lai samazinātu enerģijas patēriņu.

     Mikro strukturētas prizmas optiski novada 80 ārpustelpu dabīgās gaismas procentus iekšā un augšup, palīdzot pirmajai sava veida Net Zero Walgreens aptiekai ražot vairāk enerģijas nekā tā patērē.

    Inovācijas darbībā


    3M elektroenerģijas tirgus

     

    • 3M palīdzēs Jums darīt pasauli labāku. No logu plēvēm līdz termo nosēdošajām caurulēm, mūsu enerģijas risinājumi palīdz Jums radīt telpas, kurās cilvēkiem gribēsies dzīvot, strādāt, mācīties un spēlēties. Mūsu atjaunojamās un saules enerģijas tehnoloģijas palīdz sasniegt augstus izturības standartus, tajā pašā laikā saglabājot ēkas estētiku.