1. 3M Latvija
 2. 3M elektronika

3M elektronika

Sieviete izmanto planšetdatoru datu centrā.
Palīdzam Jums šodien radīt ierīces, kas darbinās pasauli rīt.
Skatīt elektronikas produktus

Elektronikas tirgus

Dzīvesveida maiņa, viens jauninājums laikā.

Sākot ar klientu pakalpojumiem līdz lidmašīnām un ķirurģiskām operācijām, pasaule turpina kļūt arvien automatizētāka. Programmatūra un elektronika ir revolūcijas priekšplānā. 3M - mēs veltām savu darbu preču ražošanai, kas uzlabo ne tikai mūsdienu elektroniku, bet arī mūsu spēju izgudrot un uzlabot nākotnes tehnoloģijas.


Elektronikas produkti

Skatīt visas elektronikas preces

     

    • Izmainīt mūsu dzīves veidu, inovāciju pēc inovācijas.

     No klientu apkalpošanas līdz lidmašīnām, un ķirurģiskajām procedūrām, pasaule kļūst ar vien automatizētāka. Programmatūra un elektronika atrodas revolūcijas priekšplānā. Mēs, 3M, dedzīgi radām produktus, kas ne tikai uzlabo esošo elektroniku, bet arī spējam radīt jaunas un attīstīt nākotnes tehnoloģijas. Vai tas nozīmē padarīt Jūsu mobilās ierīces ekrānu skaidrāku un gaišāku, vai palīdzēt nodrošināt kritisko elektronisko sistēmu darbību ārkārtas situācijās. Mēs laižam tirgū jaunus produktus un palīdzam ieiet elektronikas nākamajā paaudzē.


    Inovācijas darbībā

    Inovācijas darbībā


    Par 3M elektronikas tirgu

    • 3M palīdzēs Jums attīstīt idejas, kas veido nākotni. No projektoriem un radioaustiņām līdz vadītspējīgām līmlentēm un datu centru dzesēšanas risinājumiem, mēs palīdzam Jums pārvaldīt izmaksas un atrisināt dizaina problēmas. Mūsu atstarojošās plēves palīdz padarīt Jūsu produktus gaišākus, kamēr Novec™ šķidrumi atdzesē ierīces ar vēl lielāku uzticību. Mēs vēlamies Jums palīdzēt padarīt savus produktus labākus klientiem.