1. 3M Latvija
 2. 3M Produktu lietotājiem

3M Produktu lietotājiem

Piezīmju (Post-It) lapiņu dēlis
Palīdzam uzlabot un pārveidot. Paplašinām iespējas.
Skatīt 3M preces personīgam patēriņam

Preču pielietojums

Izvēlieties produktu grupas pēc to pielietojuma mērķa un vietas.


 • Inovāciju pielietojums ikdienā

  Post-it® līmapiņas. Scotch® līmlente. Scotch-Brite™ tīrīšanas sūkļi. Nexcare™ plāksteri. Jūs sastopaties ar 3M produkciju it visur. Daudzas 3M vēsturiskās inovācijas ir kļuvušas par ierastām mūsu ikdienas sastāvdaļām, tomēr stāsts ar to nebeidzas. 3M abrazīvi un līmvielas tiek izmantoti preču ražošanā dažados pielietojuma segmentos, piemēram, zobārsntniecībā, autobūvē, darba drošībā, satiksmes drošībā, reklāmas industrijā u.c. Visticamāk, ka Jūsu zobārsts izmanto 3M zobu labošanas materiālus, kolēģi raksta ziņojumus uz Post-it® līmlapiņām un paši iesaiņojiet dāvanas ar Scotch® līmlentes palīdzību. 3M preču un tehnoloģiju dažādība patērētāju vajadzību apmierināšanai un izmantošana turpina augt.

 • Preces ikdienas patēriņam

  Atklājiet 3M preces, kas palīdz sakārtot, uzlabot un pārveidot gan mājās, gan darbā. Paplašiniet iespējas ar 3M!

  Skatīt visas 3M preces personīgam patēriņamArrow

 • 3M Science. Applied to Life.™

  Mēs ietveram zinātni visā, ko darām.

  Uzziniet vairāk Arrow

 • Uzklausiet profesionāļu ieteikumus

  ScotchBlue™ krāsotāju līmlente palīdz precīzi, vienā reizē paveikt krāsošanas darbus, lai nebūtu nepieciešama jau paveiktā darba korekcija.

  Lasīt tālākArrow


Inovācijas darbībā

 • Ideja, kas iedvesmo citus

  Post-it® līmlapiņas mūsu birojos ir kļuvušas par tikpat pašsaprotamu lietu kā rakstāmpiederumi, bet FLAD Architects komanda no Sanfrancisko ir patiesi pārsteigta, cik plašas var būt to pielietojuma iespējas.

 • Elpo droši!

  Filtrete™ Healthy Living Ultimate alergēnu filtri savāc un sevī notur mikroskopiskas daļiņas, kas var pārnēsāt baktērijas un vīrusus.

 • Sarežģītiem darbiem vajadzīga īpaši noturīga līmlente

  ScotchBlue™ krāsotāju līmlente teicami pielīp un turās pat ļoti izaicinošos apstākļos, lai jūs varētu paveikt darbu nevainojami jau ar pirmo reizi.

 • Viss ir noslīpējams!

  3M™ Ultra Flexible slīpēšanas produkti ir izturīgi un ļoti elastīgi, tāpēc jūs variet sasniegt lieliskus rezultātus visgrūtāk slīpējamajās vietās.

Inovācijas darbībā


Par 3M precēm patēriņam ikdienā

 • 3M sekmē radošumu un inovāciju ienākšanu gan Jūsu mājās, gan birojā, padarot ikdienā veicamos darbus ērtākus, uzlabojot arī produktivitāti . No plāksteriem līdz smilšpapīram, no līmlapiņām līdz krāsas noņēmējiem - mums ir vairāk kā 100 gadu ilga pieredze, lai palīdzētu Jums realizēt Jūsu ieceres. Mūsu risinājumi brūču un traumu pašaprūpei, sekmēs ievainojumu dzīšanas procesus un mazinās traumu sāpes, turpretī Post-it® preces būs lieliski palīgi Jūsu darba vides sakārtošanā un informācijas apmaiņas sekmēšanā. Un mūsu ražotās preces pielietojumam mājsaimniecībā, sākot no pielīmējamiem un tīri noņemamiem āķiem un līmlentēm, līdz pretinsektu līdzekļiem un aizsarglīdzekļiem darba drošībai, padarīs telpu uzkopšanu, labiekārtošanu un remontu daudz efektīvāku, lai Jūs varētu ātrāk atgriezties pie atpūtas.