1. Viss par 3M produktiem

Glass Ionomers

 
80  
Glass Ionomers
80  
Find a Product
 • Product Type  
  • +
 • Delivery System  
 • Brand  
  • +
 • Accessories  
 • Cure Type  

Glass Ionomers

80  
3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stikla jonomēra restaurācijas materiāls
Uzklājiet. Modelējiet. Smaidiet.

Inovatīvs stikla jonomēra restaurācijas materiāls, ko iespējams aplicēt vienā slānī. Uzziniet vairāk par tā priekšrocībām!

SKATĪTIES VIDEO

3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stikla jonomēra restaurācijas materiāls

Kontrolējiet savu darba grafiku, veicot darbu ātrāk, taču vienlaicīgi nodrošinot nevainojamu zobu restaurāciju!

 • Nemierīgums, satraukums ... Jūs sastopaties ar šādām pacientu īpašībām. Neatkarīgi no vecuma, klientam ir grūti krēslā nosēdēt nekustīgi un šādu pacientu ārstēšanu nepieciešams veikt pēc iespējas ātrāk. Izmantojot mūsu jaunos stikla jonomēra restaurācijas materiālus, Jūs varat būtiski ietaupīt laiku.

  3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stikla jonomēra restaurācijas materiāls, ir inovatīvs 3M produkts. Tas ir pašcietējošs, aplicējams vienā slānī, kas ievērojami ietaupa Jūsu laiku. Nav nepieciešams veikt virsmas kondicionēšanu, restaurācijas pārklāšanu vai cietināšanu ar gaismu, kā rezultātā tiek pagarināts visas procedūras laiks. Ketac Universal Aplicap ir augsta slodzes izturība, pat I un II klases kavitāšu restaurācijām. Stikla jonomēra izmantošanai nav vecuma ierobežojuma. Turklāt 2 gadus tas pastāvīgi izdala fluorīdu, tādējādi ļaujot aizsargāt pacienta zobu veselību.

  Lejupielādējiet mūsu brošūru, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Ketac Universal Aplicap restaurācijas materiāls var palīdzēt racionalizēt Jūsu veiktās procedūras! Samaziniet pacienta ārstēšanai nepieciešamo laiku un kontrolējiet savu darba grafiku!

  Brošūra: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stikla jonomēru restaurācijas materiāls (PDF, 914 KB)

  *Lūdzu, skatiet lietošanas instrukcijas, lai iegūtu vairāk informācijas!


 • Hronometrs

  Ātrums

  Tā kā Ketac Universal Aplicap restaurācijas materiālu ir paredzēts uzklāt vienā piegājienā, pēc kavitātes sagatavošanas nepieciešams veikt vien 4 darbības, kā rezultātā procedūra norit ātrāk un vienkāršāk.

 • Izturības salīdzinājums

  Izturība

  Ketac Universal Aplicap restaurācijas materiāls nodrošina lielāku izturību un virsmas cietību nekā citi stikla jonomēri, kuriem nepieciešams pārklājums.¹

  1 Avots: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stikla jonomēru restaurācijas materiāla Drošības datu lapa

 • Izmantošana

  Izmantošana

  Ketac Universal Aplicap restaurācijas materiāls tā uzklāšanas viegli adaptējas pie kavitātes sieniņām, taču tas nepielīp pie instrumenta, tādējādi nodrošinot vienkāršu materiāla uzklāšanu un modelēšanu.


Aktuālie produkti

Lejupielādēt 3M stikla jonomēra produktu piedāvājumu un to risinājumus (PDF, 905 KB)!

Mēs piedāvājam plašu stikla jonomēru produktu klāstu, tostarp tradicionālos un modificētu sveķu saturošus restaurācijas materiālus. Lejupielādējiet piedāvātos 3M produktus , lai būtu iespēja izvēlēties Jūsu zobārstniecības praksei visatbilstošākos produktus!Showing 1-24 of 80 Matching Products
Compare up to three products:
Compare
Sekojiet mums
Iepriekš minētie zīmoli ir 3M tirdzniecības zīmes.
Nomainīt atrašanās vietu
Latvija - Latviešu