1. Viss par 3M produktiem

CAD/CAM Products

 
2  
 • CAD/CAM Products
 • CAD/CAM Products
  2  
  Find a Product

  CAD/CAM Products

  2  
  Digitālie zobārstniecības materiāli nodrošina novatorisku risinājumu efektīvam un precīzam augstas kvalitātes zobu restaurācijas rezultātam.

  Digitālie zobārstniecības materiāli kvalitatīvas restaurācijas veikšanai

  Veiciet restaurāciju gan laboratorijas, gan prakses apstākļos

  Par digitālajiem zobārstniecības materiāliem

  • 3M jaunākie digitālie materiāli sniedz iespēju izgatavot precīzus un efektīvus zobu kroņus, inlejas, onlejas, tiltus un venīrus priekš dažādām zobu restaurācijas procedūrām. Mūsu laboratoriski radītie digitālie materiāli un aprīkojums - ieskaitot jauno 3M Lava Plus Zirconia priekš uzticamas un dabīgas restaurācijas - palīdzēs Jums nodrošināt spēcīgu, augstas kvalitātes, estētiski apmierinošu restaurācijas rezultātu.


  Materiāli, kuriem Jūs varat uzticēties un kuri atvieglo Jūsu darbu

  • Zobārstniecības praksēs izmantojamie digitālie zobārstniecības materiāli

   Uzziniet vairāk par to, kā Jūs varat radīt saviem pacientiem pozitīvu iespaidu, nodrošinot zobu restaurācijas rezultātus, kas gan izskatās dabiski, gan ir ļoti izturīgi. Turklāt mūsu digitālie zobārstniecības produkti ir tikuši izstrādāti tā, lai tie nodrošinātu efektivitāti, kā rezultātā Jūs varat labāk kontrolēt savu darba grafiku.

  • Laboratorijās izmantojamie digitālie zobārstniecības materiāli

   Uzziniet vairāk par to, kā Jūs varat nodrošināt vēl kvalitatīvākus zobu restaurācijas rezultātus, vienlaicīgi uzlabojot produktivitāti! Mūsu digitālie zobārstniecības materiāli ir tikuši izstrādāti tā, lai Jūs varētu izmantot atvērtās arhitektūras slīpēšanas iekārtas un izgatavot vairākas partijas dienā.


  Aktuālie digitālie zobārstniecības materiālu produkti

  • 3M™ Lava™ Plus High Translucency Zirconia sistēma

   Šis kvalitatīvais cirkonija restaurācijas materiāls nodrošina lielisku pielāgošanos tonim un gaismas caurlaidību pat pēc tonēšanas. Materiālu paredzēts izmantot pilnas kontūras, daļējai vai visa venīra monolītai rekonstrukcijai.

  • 3M™ Lava™ Ultimate restaurācijas materiāls

   Šis restaurācijas materiāls, kas ir pirmais šāda veida sveķu nanokeramikas materiāls pasaulē, nodrošina gan izturību pret drupšanu un nodilšanu, gan nevainojamu mirdzumu. Materiālu paredzēts izmantot onlejām, inlejām un venīriem.

  Videotēka


  Saistītie produkti

  • 3M™ RelyX™ Cements

   Spēcīga un stabila sasaiste ilgnoturīgam un drošam zobu restaurācijas rezultātam. Saņemiet bezmaksas norādījumus par cementa uzklāšanu un izvēli!

  • 3M poliētera un VPS nospiedumu materiāli

   3M Dental zobu nospiedumu materiāli atvieglo zobu kronīšu un tiltu restaurācijas procedūru, tādējādi nodrošinot vēl precīzāku un atbilstošāku zobu restaurācijas rezultātu. VPS un poliētera materiāli ir tikuši izstrādāti, lai Jūsu ikdienā veiktās zobu kronīšu un tiltu restaurācijas procedūras noritētu vēl veiksmīgāk un Jūs varētu rast risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās.


  Showing 1-2 of 2 Matching Products
  Compare up to three products:
  Compare
  Sekojiet mums
  Iepriekš minētie zīmoli ir 3M tirdzniecības zīmes.
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu