1. Latvija
 2. Par 3M
 3. Tehnoloģijas
Tehnoloģijas periodiskajā tabulā

Tehnoloģijas

Izvēlieties vienu no zemākminētajām tehnoloģijām, lai redzētu, kā mūsu idejas dzīvo, sadarbojoties ar citām, lai palīdzētu risināt problēmas visā pasaulē.

 

 • Pielietojumi
  Ac Icon

  Akustikas kontrole

  Skaļš, nepatīkams troksnis ir ne tikai kaitinošs, bet tas apdraud arī mūsu veselību un drošību. 3M ir radījuši speciālus neaustus audumus, viskoelastīgu polimēru un citus materiālus, lai absorbētu skaņas, apslāpētu vibrācijas un kontrolētu nevēlamu troksni. Transportlīdzekļos šie materiāli nodrošina lielāku klusumu pasažieru nodalījumos. Datoru diskdziņos tie samazina kaitinošas skaņas un palīdz palielināt piekļuves ātrumu un uzglabāšanas vietu. Darba vietā tie novērš apjukumu, aizsargā dzirdi un ļauj sazināties savā starpā.


  Di Icon

  Displejs

  3M displeja materiāli ietekmē gaismas pārslēgšanos un atstarošanos. Apvienojot mūsu zināšanas par daudzslāņu lentēm, lēcām un mikro pārklājumiem, mēs varam palielināt skaidrību, izturību un spilgtumu praktiski visu elektronisko displeju veidiem: no šķidro kristālu displejiem portatīvajās ierīcēs līdz LCD monitoriem un televizoriem un pat milzīgiem projekcijas displejiem. Šie materiāli tiek izmantoti arī privātuma filtriem klēpjdatoros un bankomātiem.


  Ec Icon

  Enerģijas elementi

  Pasaule vēršas pie 3M tehnoloģijām, lai iegūtu jaunus veidus, kā radīt un uzglabāt enerģiju. 3M ir pasaules līderis kurināmā elementu sastāvdaļās, jo īpaši izmaksu ziņā efektīvu membrānas elektrodu komplektu izveidē un ražošanā. Mēs arī esam aktīvi litija jonu materiālu izstrādē, kas paredzēti bateriju sistēmām. Fotoelementu nozarē 3M attīsta tehnoloģijas (tostarp barjeras plēves un Fresnel koncentratoru lēcas) un nodrošina produktus, piemēram, ļoti augstas noturības un vadītspējīgas folija lentes.


  Fs Icon

  Filtrēšana, atdalīšana un attīrīšana

  Filtrāciju inovācija, atdalīšana un attīrīšana ir veicinājusi pieprasījumu pēc augstas tīrības pakāpes farmācijas, pārtikas un speciālo ķimikāliju sastāvdaļām. Lai apmierinātu šīs un citu nozaru stingros standartus, 3M piedāvā vairākas iespējas, tostarp elektromagnētisku, mikroporainu membrānu un oglekļa un neausto šķiedru tehnoloģijas šķidruma un gāzes filtrācijai un atdalīšanai. Šīs zināšanas tiek pielietotas arī 3M personīgajos respiratoros un maskās, gaisa filtros mājām un automašīnām, un mājas ūdens attīrīšanas sistēmās.


  Fc Icon

  Elastīgai pārstrādei un iepakošanai

  Vairāk nekā pusei 3M produktu pēdējais solis ražošanas procesā ir plēves, abrazīva, lentes vai cita materiāla pārveidošana klienta norādītajā formā un lielumā. Mūsu spēja strauji pārmainīt to, kā produkts tiek izgriezts, izveidots un pabeigts, ļauj efektīvi pielāgoties, nemainot kvalitāti. Un mūsu veiklā ražošana ir saskaņota ar elastīgu iepakojumu, kas saglabā un aizsargā galaproduktu, kā arī pārdevēja zīmola stratēģiju.


  Fe Icon

  Elastīga elektronika

  Izmantojot uzlabotu, patentētu materiālu un ražošanas metodes, 3M ir kļuvuši par pionieriem elastīgo polimēru plēvju elektronisko shēmu ražošanā. Starp agrīnajām zemo izmaksu, vieglajām un lokanajām shēmām bija arī tintes printeru kārtridži. Šodien šī tehnoloģija tiek izmantota arī cietā diska diskdziņos, medicīniskās diagnostikas ierīcēs, lielajos plakanā paneļa displejos un citiem pielietojumiem, kur nepieciešama uzticamība un elastība.


  Im Icon

  Attēlveidošana

  3M saprot vizuālo komunikāciju. Mēs radījām pirmo termo-faksa mašīnu attēlu pārraidīšanai. Mēs pilnībā mainījām reklāmu ar pirmajiem digitāli drukātajiem sienas izmēra attēliem. Mēs izgudrojām daudzslāņu optisko plēvi, kas elektroniskajos displejos rada izteiksmīgus, košus attēlus un neviltoti izturīgu drošības zīmi. Mēs attīrījām savas tintes un pigmentu, lai nodrošinātu patiesi spilgtas krāsas, kas saglabājas pat visskarbākajos apstākļos. Balstoties uz gadu desmitiem ilgu pieredzi drukas un digitālajās tehnoloģijās, 3M turpina ieviest mūsdienīgas plēves, tintes un programmatūru elektroniskajiem displejiem un reklāmu plakātiem.


  Lm Icon

  Apgaismojuma kontrole

  Sāc ar 3M dziļo izpratni par uzlabotiem materiāliem. Kombinē dažādus materiālus plānās plēvēs simtiem slāņu biezumā. Apvienojies ar 3M nepārspējamo māku radīt mikroskopiskas struktūras plēvēs (un citās virsmās). Savienojot šīs un citas tehnoloģijas, 3M manipulē ar gaismu, lai pārveidotu ikdienas produktus. Plakāti ir spilgtāki un vieglāk izlasāmi. Drošības marķējumi, šķiet, peld virs dokumentiem. Elektroniskie displeji ir spilgtāki un daudz krāsaināki, bet tiem nepieciešams mazāk enerģijas.


  Mf Icon

  Mehāniskie savienotājelementi

  Ar 3M mehāniskajiem savienotājelementiem, klienti var pievienot un pēc tam atvienot materiālus vēlreiz un vēlreiz. Mēs veidojam šīs ilgstoši lietojamās strukturētās virsmas, izmantojot mūsu unikālās tehnoloģijas, to skaitā mikro pārklājumu, polimēru pārstrādi, adhezīvus un neaustus audumus. Mūsu "noķer un atlaid" savienotājelementi ir pārveidojuši produktus no zīdaiņu autiņiem līdz abrazīviem; tos izmanto arī transportā, veselības aprūpē, sporta precēs un elektroiekārtās.


  Op Icon

  Optiskie sakari

  Ar tiešsaistes pakalpojumu, piemēram, Interneta telefoniju un video pieprasījuma pieaugumu, pieaug arī pieprasījums pēc lielāka joslas platuma. Balstoties uz mūsu pieredzi materiālu zinātnē un apstrādes precizitātē, 3M šķiedru optikas pārlaidsavienojumi un savienotāji palīdz pakalpojumu sniedzējiem izveidot un uzturēt tīklus, lai apmierinātu klientu vēlmes attiecībā uz ātrumu un uzticamību. Mūsu spēks optoelektronikā atspoguļojas arī 3M displeju komponentos, elastīgā elektronikā un sensoros, medicīnā, drošības un aizsardzības tirgos.


  Po Icon

  Poraini materiāli un membrāna

  Poraini materiāli un membrānas parādās tūkstošos 3M produktu, tostarp respiratoros, filtros, kurināmā elementos, uz ādas līmējamos plāksteros un brūču kopšanas līdzekļos. 3M ražo porainu plēvi un citas struktūras, ar poru izmēru un atstarpēm, kas izstrādātas tieši šiem pielietojumiem. Membrānas un citi materiāli arī var tikt ķīmiski modificēti, lai sagūstītu daļiņas. Šodien 3M tehnoloģija nodrošina, ka gaiss un šķidrumi plūst pareizā ātrumā, bet daļiņas, kas ir tikpat lielas kā rīsu graudi vai tik mazas kā nanometru lielums molekulā - nē.


  Tt Icon

  Sekošana un uzraudzība

  Radiofrekvenciālā identifikācija (RFID) ir kļuvusi par ļoti uzticamu, vērtīgu un ietekmīgu instrumentu kustību uzraudzībā un preču statusā. 3M vispirms izstrādāja bezvadu izsekošanas tehnoloģiju izmantošanai bibliotēku grāmatu izsniegšanas sistēmās. Šodien mūsu klienti to izmanto, lai saglabātu uzskaites par farmācijas sūtījumiem, lidmašīnu dzinēju apkopēm, audu paraugiem, juridiskajiem un medicīniskajiem failiem un daudz ko citu. Ar pastāvīgi uzlabotu programmatūru un aparatūru, 3M RFID palīdz paaugstināt produktivitāti, vienlaikus samazinot izmaksas, kas saistītas ar zādzībām un zaudējumiem.

 • Bi Icon

  Biotehnoloģija

  Lai izstrādātu produktus veselības zinātnēm, 3M pielieto savu neparasto zināšanu kombināciju par materiāliem, virsmas raksturojumiem, filtrāciju un bioloģiju. Starp rezultātiem: ārkārtīgi izturīgi zobu stiprinātāji, bioloģiski saderīgas ķirurģiskās lentes un kopšanas līdzekļi, uz ādas līmējamie plāksteri medikamentu ievadīšanai, antibakteriāli tīrītāji un sterilizēšanas sensori.


  Dd Icon

  Medikamentu ievadīšana

  Farmaceitiskie līdzekļi var uzlabot,un dažreiz pat glābt dzīvību. Ir svarīgi, ka tie piegādā pareizo devu pareizajā vietā un laikā. 3M ir bijis pionieris kalibrēto inhalatoru (medikamentu ievadīšanu elpošanas ceļos) un uz ādas līmējamo plāksteru sistēmas attīstībā. Mūsu pieredzi ķimikāliju formulēšanas un medikamentu ievades tehnoloģijās papildina desmitgažu pieredze pārvaldes lietās, kvalitātes nodrošināšanā un ražošanas precizitātē.


  Md Icon

  Medicīnisko datu pārvaldība

  Vairāk nekā 6000 slimnīcās visā pasaulē tiek izmantota 3M izveidotā programmatūra, un konsultatīvie pakalpojumi palīdz organizācijām iegūt un klasificēt veselības aprūpes datus, piešķirt resursus, ievērot noteikumus, pārvaldīt ieņēmumus un, galu galā, uzlabot pacientu aprūpes kvalitāti. Mūsu risinājumi panāk ievērojamu izmaksu ietaupījumu veselības aprūpes organizācijām un palīdz valdībām un veselības politikas aģentūrām visā pasaulē pārvaldīt izmaksas un uzlabot rezultātus vietējā un valsts veselības aprūpes sistēmā.


  Mi Icon

  Mikrobu atklāšana un kontrole

  3M tehnoloģijas atrodas cīņas priekšgalā pret bīstamiem mikrobiem. Pamatojoties uz zināšanām par noteiktiem materiāliem, pārklājumiem, nanotehnoloģijām, signālu apstrādi un mikro-pārklājumiem, 3M ir izstrādājuši ātru un viegli lietojamu sistēmu, lai noteiktu, identificētu un konstatētu patogēnu un citu organismu daudzumu. Tos izmanto slimnīcās, medicīnas laboratorijās, klīnikās un pārtikas apstrādes un sagatavošanas iekārtās. Mēs arī attīstām mikrobu atklāšanas un raksturošanas tehnoloģijas, pamatojoties uz ģenētiskiem marķieriem.


  Se Icon

  Sensori

  Vāja sirds dauzīšanās jaundzimušajam, būtiskas temperatūras pārmaiņas, kas iznīcina vakcīnas iedarbību, cistiskās fibrozes ģenētiskais marķieris, 3M sensori un citi sensori, kas darbojas ar 3M sastāvdaļām, var noteikt un paziņot šos un citus rādītājus. Mūsu tehnoloģijas atbild uz visaptverošiem stimulu blokiem, ieskaitot siltuma, gaismas, spiediena, radio, ķīmiskajiem, bioloģiskajiem un citiem signāliem. Sensoru izmantošanas iespējas ir arī visaptverošas, sākot no zemu izmaksu rādītājiem, piemēram, vienreizējas lietošanas sterilizācija teststrēmelēm, līdz uzlabotām, automatizētām diagnostikas ierīcēm.


  Wo Icon

  Brūču apkopšana

  Ikreiz, kad pacienta āda tiek traumēta operācijā, nelaimes gadījumā vai intravenozās procedūras laikā, pacientam pastāv risks inficēties. Attīstīti adhezīvi, plēves, neausti audumi un specifiski materiāli ir tikuši pielietoti 3M veselības aprūpes produktos, piemēram, mūsu absorbējošos un caurspīdīgos brūču kopšanas līdzekļos, ķirurģijas lentēs un pārklājos, kā arī ādas sagatavošanas produktos un tīrītājos, lai veicinātu ātrāku sadzīšanu un samazinātu infekcijas draudus.

 • Ab Icon

  Abrazīvi

  3M aizsāka savu darbību kā abrazīvu ražotāji. Jau vairāk nekā gadsimtu mēs esam izkopuši savas oriģinālās tehnoloģijas un papildinājuši tās ar novatoriskiem izgudrojumiem, ko attīstījuši citi 3M uzņēmumi. Šodien, mūsu abrazīvi paļaujas uz ierastajām stiprajām pusēm, piemēram, adhezīviem un pārklājumiem, kā arī vismodernākajām tehnoloģijām, no mikro-pārklājumiem līdz keramikai un neausta materiāla audumiem. Rezultāts ir visaptveroši abrazīvi, kas veido formu, pabeidz un pieslīpē nepilnības viegli un precīzi.


  Ad Icon

  Adhezīvi

  Tik stipri, ka tie var turēt strukturālu paneli, kamēr vien ēka vēl stāv ... un tik maigi, ka tos var izmantot bērns. Tā kā 3M adhezīvi tiek konstruēti tā, lai tie atbilstu mūsu klientu vajadzībām, tos izmanto visdažādākajos produktos, piemēram, lidmašīnās un mobilajos telefonos, transportā un medicīnas līdzekļos. Mēs izceļamies ar ārstnieciskiem adhezīviem un epoksīdsveķiem. Un, protams, spiediena jutīgas lentes, ko 3M izgudroja pirms vairāk nekā 80 gadiem.


  Am Icon

  Progresīvie materiāli

  Kad 3M zinātnieki sāk darbu pie klienta problēmas, tie balstās uz ievērojamu modernu un specializētu materiālu klāstu: polimēriem, kompozītmateriāliem, keramiku, fluoromateriāliem, nanomateriāliem un citiem. Mūsu laboratorijas pastāvīgi papildina šo paleti ar jaunām formulām un esošo materiālu novatoriskām izmaiņām. Un 3M ir nepārspējami šo jauno materiālu piemērošanai reālās pasaules ražošanas prasībām.


  Ce Icon

  Keramika

  3M sākās šeit, pārveidojot minerālvielas par smilšpapīru. Vairāk nekā gadsimtu mēs esam pārveidojuši neorganiskas keramikas materiālus pārsteidzošā produktu klāstā: seguma granulas, kas aizsargā jumtu, inovatīvs skārienjūtīgais ekrāns jūsu bankomātā, estētiskais zobu atjaunotājs un raupji abrazīvi - spīdīgā līnija, kas skaidri iezīmē joslu uz lietus izmērcēta ceļa un ļoti spēcīgās šķiedras, kas ieaustas elektrolīnijās. Tie visi ir radušies 3M ilgajā neorganiskās keramikas vēsturē.


  Do Icon

  Zobārstniecības un ortodontijas materiāli

  1964. gadā 3M ieviesa pirmo zobu krāsu atjaunojošo materiālu - novitāti, kas atrisināja pacientu bažas par estētiku un zobārstu prasības attiecībā uz izturīgu materiālu. Kopš tā laika mēs esam ieguvuši plašākas zināšanas ķīmijā, bioloģijā, keramikā un digitalizācijā, lai kļūtu par pasaules līderiem zobārstniecības pildījumos, adhezīvos, nospiedumu materiālos, ortodontijas piederumos un citos. Precīzāk, mēs esam pirmie, kas izmanto augsti viskozus atjaunojošos materiālus, kas ātri un ērti sacietē pacienta mutē un atspoguļo precīzu pacienta zobu izvietojumu.


  Em Icon

  Elektroniskie materiāli

  Papildinājumi elektroniskajos komponentos - no pusvadītājiem un starpsavienotājiem līdz datu glabātuvei un displejiem - bieži sākas ar novitātēm organiskajos, neorganiskajos un metāliskajos materiālos, no kuriem šie komponenti tiek gatavoti. 3M veicina uzlabojumus ražošanā un izpildē, piemērojot savas stiprās puses daudzām citām mūsdienu elektronisko ierīču, tostarp fluoroķimikāliju, adhezīvu, abrazīvu, membrānu, elektrodu un elektrolītu, kā arī celtniecības nozarēm.


  Fi Icon

  Plēves

  3M radīja plēves, kas kalpo dažādiem pielietojumiem. Viena produktu līnija uzlabo spilgtumu LCD displejos, bet cita bloķē saules gaismu, kas laužas cauri logiem. 3M plēves tiek izmantotas, lai izveidotu ēku izmēra grafikas un novērstu grafiti veidošanu. Dažas no tām veidotas no vienas kārtas vienkāršiem pielietojumiem, bet citas apvieno simtiem slāņu, kas ir pielāgoti, lai pārraidītu vai atspoguļotu konkrētus viļņu garumus. Vēl citas plēves nodrošina ļoti augstu aizsardzību pret skābekli un mitrumu, kas ir nākamās paaudzes elektronisko displeju prasība.


  Fl Icon

  Fluorētie materiāli

  3M fluoroķimikālija ir aktīvais materiāls 3M plašajā aizsargpārklājumu līnijā. Tos izmanto arī kā siltuma vadības šķidrumus un kā virsmaktīvās vielas, kas uzlabo augstas veiktspējas plūsmu krāsās un pārklājumos. Dyneon fluoropolimēriem ir izcila temperatūras un ķīmiskā izturība, padarot tos ideālus daudziem produktiem, kas tiek lietoti ekstrēmā un kaitīgā vidē. Tos izmanto stiepļu pārklājumos, blīvslēgos, blīvēs, piedegumdrošos pārklājumos, degvielas padeves šļūtenēs un citiem kritiskiem, augstas veiktspējas pielietojumiem.


  Me Icon

  Metāla matricu kompozīti

  Ar kermisko šķiedru vai alumīnija sakausējuma daļiņu blīvu izvietojumu, 3M rada kompozītmateriālus un izstrādājumus, kas apvieno ārkārtīgu izturību, vieglumu un cietību. 3M pirmo reizi šo tehnoloģiju komerciāli izmantoja augstas stiprības gaisvadu elektriskajos vadītājos, kas var pārvadīt vairāk nekā divtik daudz enerģijas, cik tāda paša izmēra parastās līnijas. Papildu darbs turpinās pie citu mērķu produktiem un detaļām, tostarp strukturālajām un mehāniskajām ierīcēm. Šī materiāla priekšrocības tiek pastiprinātas brīdī, kad detaļas tiek pakļautas augsta paātrinājuma slodzei, kas izceļ svara ietaupījumu.


  Nt Icon

  Nanotehnoloģijas

  3M zinātnieki un pētnieki pēta jaunu pasauli nanometra līmenī, kur materiāliem piemīt unikālas fizikālās, ķīmiskās un bioloģiskās īpašības. Šīs neparastās īpašības jau tiek izmantotas mūsu cietajos pārklājumos, zobu spēcinātājos un spilgtumu veicinošajās optiskajās plēvēs (lieto LCD displejos). Nano izmēra daļiņu parādīšanās ietekmē daudzas 3M tehnoloģiju platformas, tostarp adhezīvu un farmaceitiskās.


  Nw Icon

  Neausti materiāli

  Pēc pusgadsimtu ilgas izpētes par neaustu materiālu pielietojumu, 3M joprojām atrod jaunus veidus, kā tos pilnveidot un pielāgot. Medicīnas lentēs tie nodrošina pacienta komfortu. Abrazīvos tie uzlabo izturību un lietošanas ērtumu. Izolatoros tie padara Jūsu auto klusāku un Jūsu jaku siltāku. Pateicoties 3M pieredzei modernajos materiālos un sarežģītās ražošanas tehnoloģijās, neaustajiem materiāliem tiek radītas jaunas iespējas veselības aprūpē, patēriņa precēs un smagajā rūpniecībā.


  Sm Icon

  Speciālie materiāli

  3M saviem klientiem izceļas ar maza apjoma augstvērtīgo materiālu attīstību un izmaiņām to izmantošanā. Starp tiem ir speciālas piedevas un ķīmiskas vielas, to starpā arī katalizatori, aizsargsveķi, foto-iniciatori, virsmaktīvās vielas, mikrosfēras, burbuļi, viegli tīrāmie pārklājumi, akumulatora elektrolīti un smērvielas. 3M attīsta arī keramikas tekstilizstrādājumus un detaļas izmantošanai aviācijā, naftas pārstrādē, metālapstrādē un citās nozarēs. Starp citiem unikālajiem materiāliem, 3M ir arī pieaugoša pieredze spēcīgos, bet vieglos metāla matricas kompozītmateriālos.

 • Mr Icon

  Mikro pārklājumi

  3M ir vieni no pirmajiem, kas izmanto sīkas, precīzas struktūras, lai piešķirtu materiāliem jaunas fizikālās, ķīmiskās un optiskās īpašības. Mikro pārklājumu prizmas tiek izmantotas ceļa zīmēs, elektroniskajos displejos un ārējos ēku apgaismojumos, lai attēlotu un atstarotu gaismu vēl labāk. Miniatūri piramīdelementi liek 3M strukturētajiem abrazīviem strādāt labāk un nodilt vienmērīgāk. Un kanāli ar mikro pārklājumu, izmantojot kapilārus, var novadīt šķidrumu - tas paver milzīgu potenciālu biomedicīnas produktiem.


  Mo Icon

  Formēšana

  Šeit, 3M, precīzas optiskās lēcas un sarežģītas formas tiek veidotas, izmantojot progresīvas formēšanas tehnoloģijas. Kā arī formēšana tiek izmantota, lai izveidotu strukturēto abrazīvu mikro pārklājumu modeļus, uzlabotu spilgtumu un drošības plēves. Ārkārtīgi augstās elastības, ko pieprasa šie produkti, vadīti, 3M ir uzkrājuši nepārspējamas zināšanas vairākām apakšnepieciešamības tehnoloģijām, lai apstrādātu termoplastiskas un termoreaktīvos materiālus, piemēram, darba instrumentu izstrādes veidni, procesa mērīšanu un siltuma ciklu.


  Pd Icon

  Daļiņu un dispersijas apstrāde

  3M spēja radīt un izklīdināt daļiņas - cietvielās, plēvēs un šķidrumos - ļauj piešķirt unikālas īpašības saviem abrazīviem, zobu stiprinātājiem, tintēm, logiem un optiskajām plēvēm un daudziem citiem produktiem. Mūsu izpratne par fizisko, ķīmisko un savstarpējo mijiedarbību ļauj mums pielietot precīzi izveidotās daļiņas un nano daļiņas (piemēram, stikla pērles, oglekli, metālu un metāla oksīdus), lai ietekmētu materiāla izturības, refrakcijas indeksu, elektrovadītspēju, infrasarkano staru absorbciju, katalītisko aktivitāti un citas īpašības.


  Pm Icon

  Polimēru kausējuma apstrāde

  Desmitiem gadu laikā, 3M ir kļuvuši par pasaules līderiem polimēru attīstībā un izmantošanā, pārveidojot šīs unikālās molekulas plēvēs un objektos, izmantojot ekstrūziju, pārklāšanu un citus apstrādes paņēmienus. Šodien gandrīz visas 3M tehnoloģiju platformas, un lielākā daļa 3M produktu, balstās uz polimēru apstrādi. Šī pieredze ir īpaši svarīga veselības aprūpes, elektronikas, displeju un grafikas tirgos.


  Pp Icon

  Apstrādes precizitāte

  Agrāk liela apjoma ražotāja vārds nozīmēja plašas variācijas preču klāstā. Mūsdienās tas tā vairs nav, pateicoties uzlabojumiem pārklāšanas, žāvēšanas, spēcināšanas, tīmekļa vadības un citās tehnoloģijās. 3M inženieri rada ražošanas iekārtas, kas apvieno smalki kontrolētus procesus ar rulli-pie-ruļļa (roll-to-roll) ražošanas ekonomisko efektivitāti. Rezultātā: 3M vides sniegums turpina uzlaboties, un produktu pielaides kļūst arvien mazākas - dažiem virsmas modeļiem pat kā puse no gaismas viļņa garuma.


  Pe Icon

  Inženierijas un modelēšanas prognozes

  Izmantojot sarežģītas datoru modelēšanas un simulācijas tehnoloģijas, 3M pētnieki un inženieri var prognozēt vēl tikai idejas līmenī esošo materiālu īpašības un paātrināt labāka ražošanas procesa attīstību. Pateicoties šiem virtuālajiem eksperimentiem, 3M ir spējuši paātrināt jauno un vērtīgo produktu piegādi elektroniskajiem displejiem, elastīgajām shēmām un radiofrekvenču identifikācijai.


  Rp Icon

  Apstarošana

  Daudzi 3M produktu materiāli ir modificēti vai uzlaboti, izmantojot ķīmisku reakciju, ko izraisa apstarošana, piemēram, cietināšana, konfigurēšana, oksidācija un polimerizācija. Mēs izmantojam ultravioletos un elektronu starus, straujus lāzera impulsus, koronu, liesmas un citas tehnoloģijas, lai radītu precīzus modeļus mūsu strukturētajos abrazīvos un spilgtajās plēvēs, attēlus mūsu drošības plēvēs, unikālas virsmas īpašības mūsu atstarojošajās plēvēs un papildu funkcijas tūkstošos citu produktu.


  Su Icon

  Virsmas izmainīšana

  Vairāk nekā jebkurš cits uzņēmums, 3M ķeras klāt lietu virsmām. Mēs veidojam unikālas virsmas, izmantojot mūsu mikro pārklāšanas tehnoloģiju. Mēs izmainām arī plēvju un tīkla materiālu virsmas, izmantojot korona, karstuma un tvaika apstrādes tehnoloģijas. Šie sarežģītie instrumenti ļauj mums uzlabot materiālu šķidruma un adhezīvu ietilpību, mainīt to cietību, uzlabot atstarošanu un piešķirt citas īpašības.


  Vp Icon

  Tvaika apstrāde

  Kritiskas veiktspējas rādītāji bieži ir atkarīga no precīza metāla, oksīdu vai polimēru pārklājuma. Ar desmitiem gadu ilgu pieredzi, 3M ir padarījis tvaika pārklājumu attīrīšanu par mākslu. Daudziem no mūsu pašreizējiem produktiem ir unikāla izturība, atstarošanas spēja, barjeras funkcijas un ķīmiskās īpašības, ko radījušas uzņēmuma zināšanas šajā specializētās ražošanas tehnoloģijā.

 • We Icon

  Atmosfēras ietekmes simulācija

  3M produkti ir paredzēti āra elementiem. Klienti var redzēt mūsu satiksmes drošības materiālus, ceļa zīmes un citus produktus darbojamies teicami pat pēc gadiem ilgas, nežēlīgas laika apstākļu ietekmes. Lai nodrošinātu augsta līmeņa sniegumu, 3M ir izstrādājuši tehnoloģiju, kas atdarina gaismas, karstuma, aukstuma un mitruma ietekmi. Apvienojot reālās pasaules un simulēto atmosfēras ietekmi, 3M ir attīstījuši izcilu spēju novērtēt, analizēt un reaģēt uz pieprasījumu, ko rada sūrie vides apstākļi.


  An Icon

  Analītiskās zinātnes un tehnoloģijas

  Pasaulei jaunās tehnoloģijas sniedz risinājumus mūsu klientiem un milzum daudz jautājumu mūsu zinātniekiem: Kas tas ir? Kā tas strādā? Vai mēs varam to uzlabot? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, 3M ir attītījuši nepārspējamas zināšanas materiālu un procesu mērīšanā, raksturošanā un izpratnē. Ar resursiem, kas atrodami visā pasaulē, 3M zinātnieki var izmantot mūsu analītisko spēku visās produktu attīstības fāzēs, no koncepcijas līdz komercializācijai un ražošanai.


  As Icon

  Lietojumprogrammas

  Lietojumprogrammas kontrolē, uzrauga, mijiedarbojas un palīdz daudzām 3M inovācijām, sākot no gaisa filtrācijas līdz RFID risinājumiem medicīniskās dokumentācijas uzskaitē. Lietojumprogrammatūru var palaist tīmekļa pārlūkprogrammā, stacionārajos datoros un pārnēsājamās ierīcēs vai tikt iestiprinātas speciālās elektroniskajās aparatūrās un sistēmās. 3M izmanto jaunākos rīkus un tehniku, lai izstrādātu lietojumprogrammas, kas ir stabilas, drošas un viegli lietojamas.


  Es Icon

  Elektronika un programmatūras

  3M ir būvējuši savu kompetenci uz elektronikas un programmatūru tehnoloģijām. Šodien, elektronika ir atrodama daudzos 3M produktos — no projektoriem un zobārstniecības skeneriem līdz 3M™ Littmann® elektroniskajiem stetoskopiem un 3M ™ robežu pārvaldības sistēmām. 3M uzlabotās programmatūras ir produktu „smadzenes”, nodrošinot 'viedos' (matemātikas un datorzinātnes) algoritmus, vairojot šo produktu vērtību. Apvienojot pasaules vadošos materiālus, apstrādi un tehniskās zināšanas, 3M elektronika un programmatūra nodrošina spēcīgu platformu, lai izstrādātu "viedos" materiālus, "viedās" ierīces un "viedās" sistēmas, vienlaikus nodrošinot arī "viedus" pakalpojumu.


  In Icon

  Pārbaude un mērījumi

  3M ražošanas galējā precizitāte — dažos gadījumos pielaide ir īsāka par gaismas vilni — pieprasa vienlīdz precīzus rīkus produkta kvalitātes mērīšanai un pārbaudei. 3M ir izveidojuši optisko, infrasarkano un UV-sensoru staru sistēmas, mērinstrumentus un citus patentētus instrumentus veiktspējas, izturības, krāsas, atstarojuma un biezuma mērīšanai. Šie un citi parametri nodrošina precīzu, ātru apstiprinājumu tam, ka mūsu procesi darbojas ar maksimālu efektivitāti un vienotību, un mūsu produkti atbilst visām klientu prasībām.


  Is Icon

  Integrēto sistēmu izveide

  Kompleksas sistēmas prasa visaptverošu inženieriju. Integrējot programmatūras, elektronikas un mehānikas zināšanas, 3M izveido sistēmas, kas papildina viena otru un nodrošina izcilu veiktspēju. Šīs nozares tiek pilnveidotas ar prognozēšanas modelēšanu, cilvēkfaktora inženieriju un rūpniecisko dizainu. Rezultāts ir funkcionalitātes un elegances apvienojums tik vienkāršos produktos kā līmlentes turētājs vai slīpmašīna un tik sarežģītos kā 3M daudzdimensiju grāmatu izsniegšanas un drošības sistēmas bibliotēkām.


  Is Icon

  Procesa plānojums un kontrole

  Precīzi, konsekventi, konkurētspējīgi un droši: uz sarežģītām ražošanas tehnoloģijām liktās cerības ir augstas. Tikai daži uzņēmumi visā pasaulē var mēroties ar 3M nepārtrauktā pieprasījuma procesu plānošanā un darbībās, it īpaši tīmekļa vadībā, pārklājumos un žāvēšanas sistēmās. Stiprās puses ietver prognozējošo inženieriju un modelēšanu, procesu izpēti un atsauksmju sistēmu un 3M desmitiem gadu ilgo pieredzi ķīmijas, mehānikas un elektrotehnikas nozarēs. Klientiem rezultāts ir redzams ikvienā 3M augstas kvalitātes produktā, un katrā straujajā izmaiņā šajos produktos, atbilstoši vietējā tirgus vajadzībām.