1. 3M Latvija
 2. 3M komerciālie risinājumi

3M komerciālie risinājumi

Lidmašīna no putna lidojuma
Pārliecinoši risinājumi Jūsu zīmola ietekmes palielināšanai.
Skatīt risinājumus komerciāliem produktiem

Komerciālo risinājumu tirgus

Iegūstiet konkurētspējīgu priekšrocību.

Mūsu uzņēmējdarbība atbalsta jūsu uzņēmējdarbību. No Buenosairesas līdz Pekinai mēs sniedzam vispārējus risinājumus, lai jūs varētu dot drošu un pastāvīgu pieredzi saviem klientiem. Mēs padarām jūsu aprīkojumu tīrāku. Liekam jūsu darbiniekiem justies drošāk. Padarām jūsu zīmolu neaizmirstamāku.


Komerciālo risinājumu preces

Skatīt visas komerciālo risinājumu preces
 • Iegūstiet mūsu konkurētspējas priekšrocības.

  Mūsu bizness atbalsta Jūsējo. No Buenosairesas līdz Pekinai, mēs piedāvājam aptverošus risinājumus, lai Jūs varētu sniegt drošu un atbilstošu pieredzi saviem klientiem. Mēs uzturam Jūsu aprīkojumu tīru. Jūsu darbiniekus drošībā. Jūsu zīmolu padarām neaizmirstamu. Mūsu tehnoloģijas pilveido Jūsu biznesu, lai Jūsu aprīkojums, darbinieki un reputācija būtu aizsargāti.


Inovācijas darbībā

 • Labāks ūdens nozīmē labāku komercdarbību.

  3M™ ScaleGard™ HP sistēma samazina netīrību un minerālu nogulsnējumus, lai sniegtu atbilstošu augstas kvalitātes ūdeni un ierobežotu virtuves iekārtu uzturēšanas darbus.

 • Noturās jebkurā situācijā.

  3M™ Gripping satveršanas materiāli palielina saķeri ar virsmu, samazina izslīdēšanas iespēju un krasi uzlabo rokas tvēriena stiprumu daudzveidīgos pielietojumos, no pneimatiskajiem atskaldīšanas āmuriem līdz terapeitiskās medicīnas iekārtām.

 • Pēdējais solis, lai aizsargātu Jūsu kravu.

  Izmantojot Scotch® iepakošanas līmlenti, Jūs varat būt pārliecināts, ka sasniegsiet vēlamo rezultātu.

 • Noturīgas cietās grīdas apkopšanas māksla.

  3M ir pilna cietās grīdas apkopes produktu līnija, kas palīdz uzlabot efektivitāti, noturību un palīdz samazināt darba izmaksas.

Inovācijas darbībā


3M risinājumi komerciālajam tirgum

 • 3M palīdzēs Jums noteikt sava zīmola priekšrocības un potenciālu. Mēs sadarbojamies ar speciālistiem, uzlabojot grīdas kopšanas, tīrīšanas, drošības risinājumus, kā arī grafiskos risinājumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu labāko saviem klientiem. Mūsu sūkļi, piesūcinātās švammes un grīdas slaukāmie rīki, palīdzēs Jums padarīt telpas tīras. Mūsu pulēšanas lupatiņas, grīdas aizsargi un putekļu lupatas liks Jūsu birojam vai skolai izskatīties kā jaunai. Mūsu drošības paklāji un pretslīdēšanas tehnoloģija nodrošinās Jūsu drošību.