3M pakalpojumi un atbalsts

 • Mūsu solījums sniegt atbalstu

  Sākot no pirmsākumiem, kad tika izgudroti pirmie praktiskie slīpēšanas abrazīvi, 3M bija pirmie, kas izgudrojas tehnoloģijas, kuras mūsdienās ļauj profesionālam labotājam uzņemties jebkādus galīgās apdares darbus ar pilnīgu uzticību un pārliecību, kas ir raksturīgi 3M zīmolam.

  Mūsdienās 3M zīmoliem, piemēram, WetorDry™, Hookit™, Cubitron™, Scotch®, Scotch-Brite™, Roloc™, Perfect-It™ un daudziem citiem uzticas tūkstoši autodarbnīcu darbinieku, lai strādātu ātrāk, iegūtu ilgtspējīgus rezultātus un samazinātu darbu atkārtotu veikšanu.

  3M rada jaunus un efektīvus risinājumus, lai apmierinātu augošās moderno krāsu sistēmu un defektu novēršanas prasības. Tādi jaunievedumi kā atzinību izpelnošie Trizact™ smalkās apdares abrazīvi un revolucionārā 3M krāsas sagatavošanas sistēma demonstrē 3M pastāvīgo dzinuli ieviest produktīvus risinājumus katrā galīgās apdares fāzē.

  3M plašajam tehniskās apkopes tirgus klāstam, vairāk kā 600 vienībām ir pieejams tehniskais atbalsts un lietošanas padomu, produktivitātes un rentabilitātes apmācības, kā arī veselības aprūpes padomi.

  Sazinieties ar mums tagad un pastāstiet par jūsu autodarbnīcas prasībām, un mūsu klientu apkalpošanas komandas pārstāvis būs jums pieejams, lai apspriestu jūsu prasības.