Transportlīdzekļa maskēšana, veicot remontu

Transportlīdzekļa maskēšana, veicot remontu

 • 3M maskēšanas sistēmas var tikt izmantotas visos pārklāšanas un labošanas procesos, sākot no standarta maskēšanas lentas līdz speciāliem pārklājumiem un risinājumiem.
  Globāli 3M ir viens no lielākajiem un pieredzējušākajiem līmlenšu ražotājiem. Automašīnu virsmu atjaunošanai maskēšanas lentes ir ļoti būtiskas visos pamatprocesos. 3M veiktā intensīvā izpēte un izstrāde nepārtraukti nodrošina inovatīvu produktu parādīšanos, lai padarītu klientu darbu vēl drošāku.
  Daži no šiem inovatīvajiem piemēriem ir profesionālā caurumu maskēšanas lente Soft Edge Foam Masking Tape Plus un Scotch® Transition lente. Šo divu produktu jaunais dizains būtiski atvieglo krāsoto malu un pāreju apstrādi, samazinot pārkrāsošanas iespēju. Tie ir tikai divi no daudziem 3M produktiem, kuri patiešām uzlabo autodarbnīcu darba procesu.

Vispārēja transportlīdzekļa maskēšana

 • Pirms jebkāda veida automašīnas labošanas vai krāsošanas, tās neapstrādājamajām daļām jātiek aizsargātām no nevajadzīgiem bojājumiem, notraipīšanas vai krāsas pārsmidzināšanas.

  Rūpīgs darba process no paša sākuma samazina vai pat izslēdz jebkādu tīrīšanas darbu vai labojumu veikšanas nepieciešamību.

  Laiku patērējošas maskēšanas darbības var tikt saīsinātas, izmantojot augstas kvalitātes materiālu un labas uzklāšanas metodes, un ieguldīšana labākās kvalitātes maskēšanas lentēs, kuras var tik viegli noņemtas bez plēšanas un līmes pārpalikumiem, atmaksājas vienmēr.

  Galvenokārt jātiek izmantotiem un glabātiem sekojošiem materiāliem:


  • Iekšpuses aizsargpārklāji sēdekļiem un grīdai
  • Maskēšanas lentas
  • Maskēšanas plēve
  • Iespējams, maskēšanas papīrs
  • Speciālas maskēšanas lentes, piemēram, Soft Edge Foam Masking Tape Plus caurumiem vai smalkas lentes asām, skaidrām līnijām

Atvērumu maskēšana

 • Ātrākajai un uzticamākajai atvērumu maskēšanai izmantojiet 3M Soft Edge Foam Masking Tape Plus lenti, kas ir ideāla kustīgajām automašīnas daļām, piemēram, durvīm, motora pārsegam vai bagāžnieku pārsegiem. Aptiniet lenti ap automašīnas virsbūves līniju NENOSTIEPJOT un viegli nospiediet abos virzienos. Viens izmērs der visām atverēm.

Īpašs maskēšanas process

 • Īpašu detaļu maskēšanai, piemēram, durvju rokturiem, detalizētām iekārtām, amortizatoriem vai plastmasas detaļām, labāk izmantojiet īpašus produktus, piemēram, smalkas līnijas lentes, piemēram, Scotch® Fine Line lenti 471, kas ļauj precīzi sekot līdzi kontūrām un malām un kam piemīt ļoti augsta elastība. Speciālu produktu izmantošana speciāliem klājumiem ietaupa laiku, materiālu un novērš darba atkārtotu veikšanu!

Detalizēta rokasgrāmata - automašīnas defektu maskēšana


 • 1. solis

  1. solis - Notīriet virsmu!

  Notīriet virsmu defekta novēršanas vietā un ap to - sekojiet jūsu krāsas ražotāja ieteikumiem. Šim solim ļoti piemērotas ir 3M paneļa lupatiņas 34567.

 • Step 2 - Apply Masking Film

  2. solis - uzklājiet maskēšanas plēvi

  Noklājiet visu automašīnu, izņemot remontējamo daļu, izmantojot 3M maskēšanas plēvi pēc jūsu pašu izvēles.
  3M maskēšanas plēves izmantošana samazina darba laiku, jo tā jums ļauj nosegt automašīnu ātri, nesaucot palīgā citas personas. Šī plēve pielips automašīnai, novērsīs nevajadzīgu virsmas apsmidzināšanu un sniegs jums vizuālo kontroli, jo tā ir caurspīdīga.

 • Step 3 - Prepare the repair area surroundings

  3. solis - sagatavojiet vietu ap remontējamo daļu

  • Sagatavojiet lielāko atkārtoti apsmidzināmo daļu. Veiciet arī caurumu maskēšanu, izmantojot, piemēram, 3M Soft Edge Foam maskēšanas lenti/Soft Edge Foam Masking Tape Plus un/vai Scotch® pārejas lenti, kuras tiek uzklātas uz automašīnas virsbūves kustīgajām daļām, lai aiztaisītu spraugas.

  Ja jums ir jāveic darbi ap gumijotām vietām, 3M Lift'n Stick tās aizsargās un paturēs tās savās vietās, ļaujot krāsas plēvei tikt uzklātai zem gumijas blīvēm, atstājot apstrādātās vietas tīras.

 • Step 4 - Cut and fix the film

  4. solis - nogrieziet un uzklājiet plēvi

  Nogrieziet maskēšanas plēvi labojamās vietas lielumā, lai sagatavotu pildvielu un gruntējumu un nofiksējiet plēvi ar 3M maskēšanas lentēm.
  Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet Scotch® Transition lenti uz 3M maskēšanas lentes, lai ļautu gludi noklāt gruntējuma malas.

 • Step 5 - Attach film to contours before base / clear coat

  5. solis - uzlieciet plēvi uz kontūrām pirms pamatkārtas/caurspīdīgās lakas uzklāšanas

  Pirms pamatkārtas un caurspīdīgās lakas uzklāšanas, nogrieziet maskēšanas plēvi un piestipriniet to pie kontūras un atveres maskēšanas vietas.

 • 6. solis - pēdējās darbības - maskējuma noņemšana

  Pareiza maskēšanas produktu noņemšana:


  • Vislabāk ir maskēšanas lentu un plēves noņemšanu veikt, kamēr automašīna vēl ir silta.
  • Maskēšanas lentes noņemšanu vienmēr veiciet perpendikulāri virsmai. Plakanās vai asāks leņķis rada lielāku līmes palieku atstāšanas risku.
  • Augstākas kvalitātes lenšu izmantošana atmaksāsies, jo tām ir mazāka nosliece uz līmes vai lenšu palieku atstāšanu, ietaupot pašu svarīgāko - Jūsu darba laiku!

   

 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas