SMART pēcavārijas remonts

SMART pēcavārijas remonts

 • SMART pēcavārijas remonts

  KOSMĒTISKAIS remonts ir rentablu paņēmienu kombinācija, kas var tikt realizēta remontējamo daļu ievietojot A4 lapas izmēra laukumā.

SMART remonta norise


Detalizēts process KOSMĒTISKAJIEM remontdarbiem


 • 1. solis - Bojājumu novērtēšana un virsmas tīrīšana

  1. solis - Bojājumu novērtēšana un virsmas tīrīšana

  Nosakiet novietojumu, bojājuma izmēru un krāsu KOSMĒTISKĀ remonta atbilstībai (DOMĀJIET PRAKTISKI).

  Šis solis ir paredzēts krāsas pielipšanas panākšanai, it īpaši maisījuma zonā. Jebkādām erozijas pēdām jātiek pilnībā aizvāktām.

   1. Nomazgājiet un notīriet visu paneli, izmantojot 3M™ profesionālās paneļa lupatiņas 34567 un atbilstošu tīrītāju.
   2. Apstrādājiet visu paneli, izmantojot 3M™ Perfect-it III™ Fast Cut Plus maisījumu 50417 un 3M™ Perfect-it III™ Extra Fine maisījumu 80349, ja tas ir tumšā krāsā, lai panelis izskatītos kā svaigi krāsots.
 • 2. solis - virsmas sagatavošana

   1. Noslīpējiet defektu, izmantojot 3M™ Hookit™ Cubitron II abrazīvo 75mm disku - 150+ / 220+. Vienmēr sāciet ar vissmalkāko iespējamo veidu. N.B. 75 mm disku izmantošana palīdz samazināt remontējamās daļas izmēru.

    Ja nepieciešams aizpildīt dobumu, uzklājiet atbilstošu pildvielu, apstrādājiet ar 3M sauso marķierkrāsu un noslīpējiet ar 3M™ Hookit™ Cubitron II abrazīvo 75 mm disku - 220+.
   2. Veiciet slīpēšanu ap bojāto daļu, izmantojot 3M™ Hookit™ Purple P400 - 75 mm disku
   3. Palieliniet tīrāmo daļu, izmantojot 3M™ Trizact™ 75mm, P3000 smalko galīgās apdares disku

    Atcerieties sekot līdzi slīpējamās daļas izmēram, kas nedrīkst būt lielāks par A4 formāta lapu!
 • 4. solis - Maskēšana

  3. solis - Maskēšana

  Atkarībā no bojājuma atrašanās vietas ir pieejami vairāki maskēšanas veidi un produkti.

  Pārliecināties, ka apkārt esošā daļa ir apklāta, lai pasargātu to no smidzināšanas, taču atstājiet pietiekoši lielu labojamo daļu, lai izvairītos no asu krāsas līniju rašanās, kas būs jālikvidē vēlāk. Lielisks produkts krāsošanas pāreju aizklāšanai ārējā daļā ir 3M Smooth Transition lente.

 • Step 4 - Primer Application

  4. solis - gruntējuma uzklāšana

  Uzklājiet gruntējumu, ievērojot krāsas ražotāja ieteikumus.

  Ideālais lietojamais produkts ir 3M Accuspray™v smidzinātājs ar Mini PPS™ vāku, ļaujot jums efektīvi izmantot produktu, ar tā minimālu izšķiešanu. Pēc iespējas vairāk jāizvairās no pārsmidzināšanas, lai saglabātu apstrādājamo daļu pēc iespējas mazāku.

 • Step 5 - Primer Sanding

  5. solis - gruntējuma slīpēšana

  Slīpējiet gruntējumu, izmantojot 3M™ Hookit™ Purple P400 / P500 75 mm abrazīvo disku.

 • 6. solis - Krāsas uzklāšana

  6. solis - Krāsas uzklāšana

  Uzklājiet krāsu, ievērojot krāsas ražotāja ieteikumus. Efektīva krāsas uzklāšana tiks veikta, izmantojot 3M krāsas uzklāšanas sistēmas atkarībā no apstrādājamās daļas izmēra. Ir ieteicams izmantot 3M Midi vai Mini PPS™ sistēmu, lai pēc iespējas lietderīgāk izmantotu krāsu un izvairītos no tās izšķiešanas.

  Padoms: GOS atbilstība liecina, ka plankumu apstrādes līdzeklis tagad ir pieejams aerosola veidā, kas tiek uzklāts pēc slāņa attīrīšanas pirms iededzināšanas. Tas nozīmē, ka jaukšanas procesu ir nepieciešams pielāgot atbilstošajiem produktiem. Lūdzu, izpētiet jūsu krāsas ražotāja ieteikumus.

 • 7. solis - Krāsojuma korekcija un nobeiguma apstrāde

  7. solis - Krāsojuma korekcija un nobeiguma apstrāde

  Ideālā gadījumā mazo apstrādājamo daļu nevajadzētu pulēt, jo parasti nepieciešamais plankumu noklāšanas aerosola saturs tiek izsmidzināts ļoti plānā slānī, kas ir ļoti viegli nopulējams. Ja no tā nav iespējams izvairīties, izmantojiet 3M™ Perfect-it™ Extra Fine Plus maisījumu ar viļņoto dzelteno paliktni. Ierīcei iestatiet mazāko apgriezienu skaitu un strādājiet ļoti uzmanīgi.


 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas