Gruntēšana nobeiguma pārklājumam un krāsošana

Gruntēšana nobeiguma pārklājumam un krāsošana

 • 3M piedāvā dažādus risinājumus auto virsmas gruntēšanai un krāsošanai, tajā skaitā tādus inovatīvus produktus kā PPS™ krāsas sagatavošanas sistēmu un pavisam jauno Accuspray™ sistēmu.

  Inovatīvie krāsu pielāgošanas risinājumi, piemēram, krāsas pielāgošanas plēve un krāsu pārbaudes gaisma "Colour Check Light" palīdzēs jums noteikt pareizo krāsu un novērsīs nepieciešamību pēc dārgajiem pārstrādes darbiem.

  3M krāsas uzklāšanas sistēmas ir daudzu profesionālo remonta darbnīcu izvēle numur viens gruntskrāsas sagatavošanai un uzklāšanai, kā arī pamatkārtas un virskārtas sajaukšanai, salāgošanai un uzklāšanai.

  Lai panāktu vēl tīrāku krāsošanas procesu, tik pat vienkārši var izmantot 3M Dirt Trap Protection sistēmu aizsardzībai pret netīrumiem kā sistēmu krāsotavas aizsardzībai. Tā piesaista krāsotavas gaisā esošos netīrumus un ļauj sasniegt tīrāku krāsas rezultātu, līdz minimumam samazinot nobeiguma apdares darbus.


 • Gruntēšana ar Accuspray™ izsmidzināšanas pistolēm

  3M piedāvātās Accuspray™ izsmidzināšanas pistoles liela apjoma maza tilpuma (HVLP) gruntskrāsas uzklāšanai revolucionārais dizains nodrošina augstākās klases HVLP gruntskrāsas izsmidzināšanas pistoli par daudz draudzīgāku cenu. Pateicoties maināmajam padeves uzgalim, ikreiz, kad izmantosiet jaunu vienreizlietojamo uzgali, būs sajūta, ka jūsu rokās ir pilnīgi jauna pistole!

 • Krāsotavas aizsardzība ar pārklājuma materiālu aizsardzībai pret putekļiem

  3M attīstīja vienkāršu virsmas aizsardzības paņēmienu, lai atvieglotu krāsošanas procesu. 3M™ Dirt Trap Protection produkti aizsardzībai pret netīrumiem ne tikai nodrošina lielisku virsmas aizsardzību, bet piedāvā arī revolucionāru risinājumu, kas aiztur putekļus, netīrumus un krāsas miglu unikālā neausta tipa struktūrā.

 • Krāsu uzklāšanas sistēma ar PPS™

  3M krāsas sagatavošanas sistēma ievērojami palielina gruntskrāsas un krāsas izsmidzināšanas procesu produktivitāti. Noslēgtā vienreizlietojamo ieliktņu sistēma ļauj pa tiešo sajaukt krāsu un, ja nepieciešams, uzglabāt neizmantoto krāsu.
  Tīrīšanas laiks un izmantotā šķīdinātāja apjoms ir samazināts līdz minimumam, jo īpaši izmantojot kopā ar 3M Accuspray™ izsmidzināšanas sistēmu (tikai gruntskrāsai).

 • Krāsu pārbaudes gaisma

  3M PPS krāsu pārbaudes gaisma "Colour Check Light II" palīdz jums precīzi atrast pareizo krāsu un toni pirms izsmidzināšanas procesa, tādējādi līdz minimumam samazinot nepieciešamību veikt pārstrādes darbus.


 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas