3M Perfect-it™ pulēšanas sistēma ar krāsu kodiem

 • Izmantojiet 3M Perfect-It™ krāskodētu pulēšanas sistēmu, lai noņemtu skrāpējumus un iegūtu spīdošu virsmu bez defektiem. Produkti ir izstrādāti tā, lai papildinātu viens otru, un krāsu kodējums nodrošina, ka tiek izmantots pareizais savienojums/pulējums ar pareizu putu paliktni, lai sasniegtu labākos rezultātus.
  Piezīme: Šajā procesā ieteiktās pildvielas paredzētas profesionālai lietošanai uz svaigi uzklāta caurspīdīgā pārklājuma. Nolietotām/novecojušām virsmām ir labāk piemēroti produkti no 3M auto apkopes produktu klāsta.

Auto pulēšanas un pildvielas uzklāšanas video


Pildvielas uzklāšana


 • Compound

  Lai iegūtu vislabākos rezultātus, novietojiet iekārtu uz gludas virsmas, strādājiet tikai ar maigu spiedienu un, tuvojoties procesa beigām, samaziniet spiedienu.

   • Uzklājiet nelielu daudzumu 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut Plus Extreme pastas (PN51815 1 kg vai 51816 0,5 kg) vai Fast Cut Plus pastas (PN50417) uz atbilstošo krāskodēto zaļo putu paliktni, novietojiet to uz paneļa un ieslēdziet pulētāju.
   • Strādājot siltākos reģionos, izmantojiet 3M™ Perfect-it™ III Fast Cut XL pastu (PN51052) ilgākam kalpošanas laikam.
   • Ideālais apgriezienu skaits minūtē: 800 - 1200 apgr./min. aptuveni 2 x 10 sekundes, atkarībā no caurspīdīgā pārklājuma cietības pakāpes.
 • Kontroles darbība. Izmantojiet 3M™ Finish Control Spray (PN55535), lai noņemtu visus savienojumu atlikumus pārbaudītu, vai ir pietiekami noņemti skrāpējumi. Ja nepieciešams, atkārtojiet savienojumu uzklāšanas darbību, lai novērstu skrāpējumu atkārtotu parādīšanos vēlāk.

Pulēšana


   • Pievienojiet 3M™ augsta spīduma pulēšanas paliktni (dzelteno) pulētājam (ātrums: 1,200–1,800 apgriezieni minūtē) un uzklājiet 3M™ Perfect-it™ III Extra Fine pastu (PN80349).
   • Novietojiet paliktni uz līdzena paneļa, sāciet darbu un pārvietojieties pa paneli, līdz tiek sasniegts vēlamais spīdums — aptuveni 20 sekundes atkarībā no caurspīdīgā apvalka cietības. Tuvojoties procesa beigām, palieliniet apgriezienu skaitu minūtē.

Apdare - īpaši nepieciešama tumšu krāsu gadījumā


  • Lai sasniegtu vislabākos rezultātus un noņemtu virpuļus un hologrammas, īpaši uz tumšām krāsām, ieteicams izmantot 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ (PN50383) kā pēdējo soli.
  • Nomainiet uz 3M™ Perfect-it™ Ultrafina™ augsta spīduma pulēšanas paliktni (zilā krāsā), uzklājiet pulēšanas pastu, pārliecinoties, ka paliktnis ir pārklāts ar materiālu.

  Piezīme: Strādājot pārāk sausā vidē, noņemt visus virpuļus nebūs iespējami! Nelietojiet pārāk lielu spiedienu — vienkārši palaidiet palikti pa virsmu, dāsni aptverot visu laukumu.

  Lai notīrītu virsmu, noslaukiet ar 3M™ Perfect-It™ īpaši mīksto lupatiņu zilā krāsā.

 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas