3M™ auto kopšanas līdzekļi

3M™ auto kopšanas līdzekļi

3M auto kopšana

 • Atjaunojiet un aizsargājiet autosalona apdari ar 3M™ auto kopšanas produktiem.

  Sākot ar ātru apmazgāšanu ar auto mazgāšanas ziepēm, līdz pat pilnīgai apstrādei ar Performance Finish vasku, katrs mūsu produkts nodrošina profesionālu sniegumu. Bet tos, protams, ir iespējams izmantot katru atsevišķi, atbilstoši jūsu individuālajām vajadzībām un pieejamajam laikam.

  Produkti, ko ir iecienījuši profesionāļi, tagad ir pieejami jums lietošanai mājas apstākļos!

3M™ skrāpējumu labošanas sistēma 39071


 • Likvidējiet mazus un vidēji lielus skrāpējumus, izmantojot 3M™ skrāpējumu labošanas sistēmu 39071. Šī skrāpējumu labošanas sistēma ir ideāli piemērota vieglai oksidācijai, krāsošanas svītrām un citiem skrāpējumiem.

3M™ Trizact™ slīpēšanas tehnoloģija


 • Atjaunojiet bojāto krāsu, pielietojot 3M™ Trizact™ slīpēšanas tehnoloģiju! Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet montāžas urbja komplektu!

3M™ Priekšējo lukturu atjaunošanas sistēma


 • 3M™ priekšējo lukturu atjaunošanas sistēma ir ātrs un efektīvs risinājums, kas iedzeltējušus lukturus atkal padara pilnīgi dzidrus. Šī atjaunošanas sistēma ne tikai uzlabo gaismas kūļu kvalitāti, bet arī atgriež sākotnējo lukturu stikliņu stāvokli.

  Tā nodrošina pilnu komplektu nedārgam remontam – ir iekļauti secīgi norādījumi, kas ļauj šo darbu paveikt pat pilnīgam iesācējam. Remonta darbus var paātrināt, piestiprinot slīpēšanas disku urbim (nav iekļauts komplektā), lai izmantotu kopā ar pulētāju vai citiem piederumiem.

3M™ ādas un vinila detaļu labošanas komplekts 08579


 • 3M™ ādas un vinila detaļu labošanas komplekts 08579

  3M™ ādas un vinila detaļu labošanas komplekts 08579 palīdz likvidēt nodilušās vietas un skrāpējumus jūsu automobiļa ādas un vinila apdarē. Šis labošanas komplekts satur krāsu maisījumus un līmes, kā arī detalizētus norādījumus un vadlīnijas krāsošanas procesam. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, sekojiet norādījumiem.


 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas