Auto pulēšana un apdare

Auto pulēšana un apdare

 • 3M unikālie krāsas korekcijas procesi un produkti palīdz sasniegt klientam vēlamo rezultātu.
  Neskatoties uz to, vai jums ir jānovērš defekti, vai arī vēlaties panākt optimālu spīdumu, mūsu vienkāršais krāsu pulēšanas process palīdz sasniegt lielisku rezultātu pāris soļos.

  Lai panāktu nevainojamu apdari, kas patiks jūsu klientam, galvenais uzdevums ir izvēlēties pareizo caurspīdīgā pārklājuma uzklāšanas procesu un metodi - ievērojiet krāsas ražotāja norādījumus!

  Mūsdienu caurspīdīgie pārklājumi ir ļoti jutīgi pret žūšanas procesu, tāpēc tas, vai pārklājums tiek pareizi izmantots un tam tiek nodrošināti atbilstoši žūšanas apstākļi, nosaka to, cik viegli būs veicami apdares darbi un kāda būs darba kvalitāte kopumā.


 • Krāsu korekcija

  Neatkarīgi no jūsu profesionalitātes vai tā, cik tīrs gaiss ir krāsotavā, laiku pa laikam būs nepieciešams veikt krāsas korekciju.

  3M procesi un produkti, kas izstrādāti tā, lai atbilstu jūsu vajadzībām, ļauj novērst putekļu tornīšus, notecējumus un nelīdzenu krāsu ar minimālu piepūli, ļaujot koncentrēties uz kopējā pulēšanas un apdares procesa veikšanu, cik vien ātri un efektīvi iespējams.

 • Pildvielas uzklāšana un pulēšana

  3M Perfect-it™ krāsu kodu pulēšanas sistēma ļauj iegūt izteikti spīdīgu virsmu bez defektiem. Produkti izstrādāti tā, lai tie papildinātu viens otru, savukārt krāsu kodi nodrošina to, ka izmantojat pareizo pildvielu ar tai atbilstošo putu līdzekli, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.

  Piezīme: Šajā procesā ieteiktās pildvielas paredzētas profesionālai lietošanai uz svaigi uzklāta caurspīdīgā pārklājuma. Nolietotām/novecojušām virsmām ir labāk piemēroti produkti no 3M auto apkopes produktu klāsta.

 • Auto atjaunošana un kopšana
  Neskatoties uz to, vai jūs veicat automobiļa iekšpuses vai ārpuses atjaunošanas darbus, 3M auto kopšanas produktu klāstā ietilpst viegli lietojami produkti, kas ir piemēroti jau novecojušu pārklājumu atjaunošanai līdz spožam spīdumam.

 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas