Ādas un ķermeņa aizsardzība, veicot remontu pēc auto sadursmes

 • Normālos apstākļos cilvēka āda spēj sevi pasargāt un dziedēt, taču tas nebūt nenozīmē, ka tā ir visu varena. Ādas aizsargslānim ir nepieciešams uzturēt noteiktu mitruma līmeni un taukainību, lai tas spētu normāli funkcionēt. Tikai šādos apstākļos aizsargslāņa elastīgā un noslēgtā virsma spēj pasargāt ādu no kaitīgu vielu iekļūšanas tajā.


 • Maiga ādas tīrīšana - ādas kopšana

  Āda jātīra rūpīgi, taču pēc iespējas maigāk. Pārliecinieties, ka jūsu darba vietā ir pieejami ādas tīrīšanas līdzekļi, kā arī produkti, kas veicina ādas normālu funkcionēšanu.

  Ideālā gadījumā ādu ir jākopj ar ādas aizsargkrēmu (kas nesatur silikonu!). Tādā veidā jūs veicināsiet to, ka pie jūsu ādas nepielīp netīrumi un sveķi, un tos būs arī vieglāk notīrīt.

  Neatkarīgi no tā, cik labi jūs pasargājat savu ādu pirms darbu veikšanas, to ir tik pat svarīgi kopt arī darba dienas beigās. Pēc ādas rūpīgas notīrīšanas pilnībā nosusiniet arī ādu starp pirkstiem un izmantojiet mitrinošu krēmu, kas ātri iesūksies jūsu ādā.

 • Netīrumi uz ādas

  1.) Netīrumi uz ādas

 • 2) Ziepes/ tīrīšanas līdzekļi iekapsulē netīrumus.
  2) Ziepes/ tīrīšanas līdzekļi iekapsulē netīrumus
 • 3) Noskalot netīrumus ar ūdeni
 • Ķermeņa aizsardzība

  Iegādājoties aizsargtērpu, pievērsiet uzmanību materiāla kvalitātei - vai tērps ir izgatavots no elpojoša un viegla auduma, kas novērš pārkaršanu un ļauj ērti strādāt? Pievērsiet uzmanību arī tam, ka produkta klasifikācija atbilst darba uzdevumam.
 • Cimdi

  Lielākajā daļā krāsotavu tiek izmantoti no nitrilkaučuka vai vinila izgatavoti (vai pārklāti) cimdi, kas pasargā ādu no šķīdinātāju ietekmes. Izmantojiet cimdus, veicot tādus darba uzdevumus kā pildvielas jaukšana un svēršana, un krāsas jaukšana vai krāsas/pildvielas uzklāšana. Strādājot ar ūdenī šķīstošiem materiāliem, cimdi ir obligāti jāizmanto.

  Remonta darbnīcu strādniekiem ir sevi jāpasargā no mehāniskām traumām, piemēram, sagriešanās, vai eļļu, līmju, tīrīšanas līdzekļu, hermētiķu utt. nokļūšanas uz ādas.

  Katram konkrētam darbam ir pieejami aizsargcimdi plašā klāstā; pārliecinieties, ka esat izvēlējies atbilstoša tipa cimdus un, ja nepieciešams, nomainiet tos.

 • Aizsargapavi

  Darba apaviem jābūt izturīgiem un pasargātiem no strāvas trieciena riska. Tie jo īpaši jāvalkā krāsotavās vai vietās, kur atrodas metāla režģi. Strādājot ar smagiem priekšmetiem, kas var nokrist, ir ieteicami apavi ar tērauda purngalu.

 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas