• 2. solis - Slīpēšana

  2. solis - Slīpēšana

  Noslīpējiet virsmu, izmantojot DA slīpmašīnu ar 3 mm izmetienu, kas aprīkota ar mīkstu švammi un virsmas svammi papildu apdarei. Ideālais slīpēšanas materiāls šim procesam ir īpašais 3M™ Hookit™ E-coat slīpēšanas disks 337U ar pakāpi P320.

 • 5b. solis - Krāsu salaiduma vietas sagatavošana - visa zona

  5b. solis - Krāsu salaiduma vietas sagatavošana - visa zona

  To prepare the whole blending area, use 3M P1000 abrasive (e.g.. 260L, Flexible Disc or Trizact™) with an interface pad on a DA machine.

Efektīva slīpēšana, veicot remontu pēc auto sadursmes

Efektīva slīpēšana, veicot remontu pēc auto sadursmes

 • 3M slīpēšanas materiāli nodrošina ideālajam krāsošanas rezultātam nepieciešamo pamatni. Klāstā ietilpst slīpēšanas ripas un lentes, ar roku izmantojamie slīpēšanas materiāli un mitrās slīpēšanas materiāli. Lai iegūtu ideālu auto virsbūves apdari, ir nepieciešami īstie slīpēšanas materiāli. Gan sagatavošanas, gan sausās gruntēšanas, gan smalkās slīpēšanas procesā: Mūsu kvalitatīvie slīpēšanas materiāli un plašais papildu piederumu klāsts ir izstrādāti, lai palīdzētu jums droši un efektīvi veikt vajadzīgos procesus, it īpaši...

    

   

Pakāpeniska slīpēšana, veicot auto remontu


Virsbūves špaktelējuma slīpēšana - virsmas sagatavošana gruntēšanai

 • 1. solis - Notīriet virsmu!

  1. solis - Notīriet virsmu!

  Gatavojot remonta vietu špakteles uzklāšanai, notīriet to un noņemiet visas atliekas vai rūsu. Noslīpējiet metālu pilnībā tīru, izmantojot Cubitron™ II 150+ vai DA slīpmašīnu, lai sasniegtu tādu virsmu, kam jūs vēlaties uzklāt špakteli.

 • 2. solis - Uzklājiet pārklājumu

  2. solis - Uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat" un norobežojiet plānās, asās malas!

  Uzklājiet 3M pārklājumu "Dry Guide Coat", lai izceltu visus 150+ skrāpējumus, un pēc tam noslīpējiet metāla ieplaisājuma malas, izmantojot Cubitron™ II 220+, lai novērstu to, ka caur ieplaisājuma malām iekļūst špaktelē esošais šķīdinātājs, kas var izraisīt pietūkumu.

 • 4. solis - Uzklājiet pārklājumu

  4. solis - Uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat" uz nožuvušās špakteles!

  Kad špaktele ir nožuvusi, uzklājiet 3M pārklājumu "Dry Guide Coat", lai būtu redzama virsmas struktūra un būtu iespējams veikt kontrolētu un ātru slīpēšanas procesu. Pārklājums "Dry Guide Coat" arī mazina aizsērēšanu un paildzina slīpēšanas materiāla kalpošanas laiku.

 • 5. solis - Špaktelējuma slīpēšana

  5. solis - Špaktelējuma slīpēšana

  Izmantojiet 3M Cubitron™ II 150+ ar slīpmašīnu vai atbilstošu rokas slīpēšanas bloku un putekļu nosūcēju ātrai špaktelēšanas vietas veidošanai.

 • 6. solis - No jauna uzklājiet pārklājumu

  6. solis - No jauna uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat", lai izceltu smalkos skrāpējumus!

  Atkārtoti uzklājiet 3M pārklājumu "Dry Guide Coat", lai izceltu dziļākus skrāpējumus un virsmas nepilnības, ko var novērst ar smalkākiem slīpēšanas materiāliem.

 • 7. solis - Samaziniet jebkurus skrāpējumus!

  7. solis - Samaziniet jebkurus skrāpējumus!

  Lai sagatavotu virsmu gruntskrāsas uzklāšanai, samaziniet 150+ skrāpējumus, izmantojot 220+ diskus. Lai sasniegtu optimālu nolīdzināšanas rezultātu, izmantojiet slīpēšanas materiālus kopā ar rokas slīpēšanas bloku.

 • 8. solis - Galīgā slīpēšana pirms gruntēšanas

  8. solis - Galīgā slīpēšana pirms gruntēšanas

  Pēc slīpēšanas ar roku, izmantojiet DA slīpmašīnu (Festool Automotive Systems LEX 150 / 5 vai Festool Automotive Systems ETS / EC 150 / 15) un Cubitron™ II 220+, kam seko apstrāde ar P400 / P500, lai apstrādātu ieplaisājuma malas un uzlabotu gruntskrāsas saķeri.

 • 9. solis - Salaiduma vieta

  9. solis - Salaiduma vieta

  Pirms salaiduma vietas sagatavošanas apklājiet apkārtējās malas ar maskēšanas lenti.

 • 9a : Izmantojot 3M™ elastīgo ēveļpapīru P1000 - P1200, sagatavojiet laukuma, ar kuru ir jāsaplūst pamatslānim, malas un formēšanas līnijas.

 • 9b : Lai sagatavotu visu salaiduma vietu, izmantojiet 3M P1000 slīpēšanas materiālu (t.i. 260L+, elastīgo disku vai Trizact™) ar švammi, uzstādot tos DA slīpmašīnai.

 • 9c : Uzliekot Scotch-Brite™ Disk Grey pelēko disku uz DA slīpmašīnas ar putekļu nosūcēju, notīriet virsmu, sagatavojot to tīra pamata pārklājuma uzklāšanai. Pilnībā notīriet virsmu ar 3M salvetēm Paneļu tīrīšanai un atbilstošu ūdeni saturošu attaukošanas līdzekli.

  Uzklājiet un ļaujiet sacietēt jūsu izvēlētajai gruntskrāsai, ievērojot krāsas ražotāja norādījumus.

Smalkā slīpēšana, veicot krāsošanas darbus - virsmas sagatavošana gruntēšanai, virsmas gatavība pamata pārklājuma uzklāšanai

 • 1. solis - Uzklājiet pārklājumu

  1. solis - Uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat"!

  Uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat" uz gruntskrāsas, lai būtu iespējams sekot līdzi darba progresam.
 • 2a. solis - Izlīdziniet virsmu!

  2a. solis - Izlīdziniet virsmu!

  Pirmais solis gruntskrāsas slīpēšanā tiek veikts ar P320 / P400, izmantojot 3M ēveļpapīru ar rokas slīpēšanas bloku remonta vietas centrā, virs špakteles, lai izlīdzinātu virsmu.

 • 2b. solis - No jauna uzklājiet pārklājumu

  2b. solis - No jauna uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat"!

  Atkārtoti uzklājiet pārklājumu "Dry Guide Coat" uz noslīpētās virsmas, lai izceltu skrāpējumus, ko nepieciešams likvidēt.
 • 3. solis - Formēšanas līniju manuāla slīpēšana

  3. solis - Formēšanas līniju manuāla slīpēšana

  Lai nepieļautu, ka, slīpējot ar DA slīpmašīnu, vietām tiek pilnībā noslīpēts pārklājums, remonta laukumā esošās malas un formēšanas līnijas tiek vispirms noslīpētas ar roku, izmantojot Hookit™ elastīgo ēveļpapīru P1000.

  Ieteikums: Galvenais uzdevums ir nenoslīpēt gruntskrāsu tā, ka vietām kļūst redzams tīrais metāls. Ja tas tā notiek, šai vietai ir jāuzklāj materiāls atbilstošā daudzumā (kā norādījis krāsas ražotājs). Ap slikti apstrādātu vietu pamatslānis būs redzams daudz tumšākā krāsā un galu galā izraisīs koroziju.

 • 4. solis - Noņemiet iepriekšējo gruntējumu!

  4. solis - Noņemiet iepriekšējo gruntējumu!

  Noslīpējiet virsmu, izmantojot Festool slīpmašīnas LEX3 150 / 3 vai Festool slīpmašīnas EETS / EC 150 / 3, kuras ir aprīkotas ar mīkstu polsteri! Lai noņemtu iepriekšējo gruntējumu un virsma būtu ideāli gluda pamata pārklājuma uzklāšanai, abrazīvajai pakāpei jābūt P400 / P500.

 • 5a. solis - Salaiduma vietas sagatavošana - malas

  5. solis

  Uzliekot Scotch-Brite™ Disk Grey pelēko disku uz Festool DA slīpmašīnas ar putekļu nosūcēju, notīriet virsmu, sagatavojot to tīra pamata pārklājuma uzklāšanai! Pilnībā notīriet virsmu ar 3M salvetēm Paneļu tīrīšanai un atbilstošu ūdeni saturošu attaukošanas līdzekli!

 • 6. solis - Galīgā tīrīšana

  6. solis - Galīgā tīrīšana

  Pēdējais darba process pirms pamata pārklājuma uzklāšanas, automašīnai jau atrodoties krāsotavā, ir virsmas notīrīšana, izmantojot drāniņu 3M™ Tack Cloth Aqua.

Elektroiestrādes pārklājuma slīpēšana jaunas daļas sagatavošanai

 • 1. solis - Norobežojiet apstrādājamo vietu!

  1. solis - Norobežojiet apstrādājamo vietu!

  Pārbaudiet jauno daļu un veiciet attaukošanu atbilstoši krāsas ražotāja norādījumiem.

  Virzoties no iekšpuses uz ārpusi, izmantojiet Scotch Brite Grey (no ruļļa vai kā rokas švammi), lai noslīpētu daļas iekšpusi un tās stūrus, malas un izliekumus.

 • 2. solis - Slīpēšana

  2. solis - Slīpēšana

  Noslīpējiet virsmu, izmantojot DA slīpmašīnu ar 3 mm izmetienu, kas aprīkota ar mīkstu švammi un virsmas svammi papildu apdarei. Ideālais slīpēšanas materiāls šim procesam ir īpašais 3M™ Hookit™ E-coat slīpēšanas disks 337U ar pakāpi P320.

 • 3. solis - Putekļu notīrīšana

  3. solis - Putekļu notīrīšana

  Uzliekot Scotch-Brite™ Disk Grey pelēko disku uz Festool DA slīpmašīnas ar putekļu nosūcēju, notīriet virsmu, sagatavojot to tīra pamata pārklājuma uzklāšanai!

  Veiciet gala tīrīšanu, ievērojot krāsas ražotāja norādījumus, un uzklājiet gruntskrāsu.


 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas