• Auto remonta un
  apdares darbi

  Auto remonta un
  apdares darbi

 • Pulēšanas pastas uzklāšana un pulēšana

  Krāsas uzklāšana ar PPS™

  Kameras sienu materiāls aizsardzībai pret putekļie

  Gruntēšana ar Accuspray™

  Grunts slīpēšana

  Maskēšana

  Špaktelēšana

  Vējstikla nomaiņa

  Paneļu un strukturālo elementu līmēšana

  Aizsargpārklājumi

  Auto plastmasas detaļu remonts

  Noblīvēšana

  Nolīdzināšana un rupjā apstrāde

  Auto virsbūves remonts

  Efektīva slīpēšana

  Krāsu tonēšana

  Krāsas korekcija

  Individuālā aizsardzība

  • 3M autodarbnīcu risinājumi ir radīti, lai profesionāla transportlīdzekļu labotāja darbu padarītu vienkāršāku, ātrāku un rentablāku.

   3M galīgās apdares produkti palīdz autodarbnīcām iegūt vairāk peļņas un panākumu. Pareiza darba padarīšana pirmajā reizē ir veids, kā panākt paaugstinātu produktivitāti un klientu apmierinātību. Visi 3M produkti ir veidoti, lai sniegtu maksimālu efektivitāti un nodrošinātu veiktspēju.

   3M piedāvā remontdarbu produktus un padomus Autodarbnīcu un KOSMĒTISKĀ remonta industrijā. Lasiet mūsu detalizētās rokasgrāmatas vai skatieties video demonstrācijas, lai nodrošinātu pareizo produktu un procedūru izmantošanu un sniegtu jūsu klientiem kvalitatīvus rezultātus.


  • SMART pēcavārijas remonts

   KOSMĒTISKAIS remonts ir rentablu paņēmienu kombinācija, kas var tikt realizēta remontējamo daļu ievietojot A4 lapas izmēra laukumā.

  • Auto virsbūves remonts

   3M sadarbībā ar mašīnbūves rūpniecībā vadošajiem speciālistiem ir izstrādājis slīpēšanas un līmēšanas metodes, kuras ietver sevī visjaunākās tehnoloģijas, tādējādi mēs spējam nodrošināt Jums atbilstošās metodes, lai darbs tiktu veikts, pielietojot vismodernākos paņēmienus.

  • Auto plastmasas detaļu remonts

   Izmantojot 3M izstrādātos materiālus plastmasas detaļu remontam, iespējams salabot plaisas, caurumus un plīsumus auto plastmasas detaļās vai arī atjaunot stiprinājumus un detaļas bez nepieciešamības gaidīt rezerves daļas.

  • Remonta špakteles uzklāšana

   Ja jūs dodat priekšroku tradicionālajai, ar roku sajaucamajai pildvielai vai revolucionārajai, laiku un materiālu taupošajai DMS sistēmai, 3M pildvielu klāsts ietver augstākās kvalitātes produktus, kuri palīdzēs radīt nepieciešamo virsmu efektīvi un efektīvi uzklāt gruntējumu.

  • Auto maskēšana, veicot auto remontu

   Mūsu 3M maskēšanas risinājumus ideāli iespējams izmantot pat vissarežģītāk apstrādājamās vietas. Tiek nodrošināta aizsardzība pret nejaušu izsmidzināšanu, kā arī precizitāte, veicot attiecīgos auto virsbūves darbus. 3M inovatīvie produkti nodrošina Jums ne tikai "vienkāršu lenti", bet gan maskēšanas risinājumus, kas atvieglo visu auto krāsošanas procesu.

  • Auto slīpēšana

   3M slīpēšanas instrumenti un metodes, ietverot tādus inovatīvus paņēmienus, kā pašasinošus abrazīvus, piemēram, Cubitron™ II vai Trizact™ tehnoloģijas jums palīdzēs sasniegt atbilstošu, ātru griezumu ar ilgstošu slīpmateriāla veiktspēju. Strādājot ar rupjām daļiņām un pildvielas formu vai smalku slīpējumu, lai sagatavotos augšējā slāņa uzklāšanai, 3M abrazīvās tehnoloģijas nodrošina augstas virsmas kvalitātes iegūšanu, kas ir nepieciešama jūsu nākamajam galīgās apdares solim.

  • Remonta lakas izmantošana

   3M piedāvā dažādus gruntēšanas un krāsošanas risinājumus - sākot no krāsotavas tehniskā nodrošinājuma uzlabošanas, pateicoties 3M putekļu savākšanas sistēmai krāsošanas kamerā, līdz pat tādām inovācijām, kā PPS™ krāsu sagatavošanas sistēma un jaunā Accuspray™ sistēma, nodrošinot arī dažādus rīkus un procesus, ar kuru palīdzību iespējams veikt vienkāršu un drošu krāsu tonēšanu.

  • Auto pulēšana un nobeiguma apstrāde

   Neatkarīgi no tā, vai veicama špaktelēšanas vai pulēšanas darbus, 3M sniedz Jums atbilstošo risinājumu, lai būtu iespējams veikt visaugstākās kvalitātes darbu. Pateicoties inovatīvajiem krāsojuma korekcijas materiāliem, 3M auto virsbūves darbu veikšanai nepieciešamie produkti nodrošina nevainojamu nobeiguma apstrādi, izmantojot 3M krāsu kodētās pulēšanas sistēmas - ideāls risinājums profesionālai auto nobeiguma apstrādes darbu veikšanai!

  • Individuālā aizsardzība, veicot auto remontu

   Aizsargājiet sevi un savu komandu no potenciāli kaitīgas krāsas smidzināšanas, putekļiem un trokšņa. 3M jums palīdz noteikt pareizos IAL (individuālās aizsardzības līdzekļus) jūsu vajadzībām.

  • Pilnīga auto virsbūves slīpēšanas sistēma

   Pilnīga auto virsbūves slīpēšanas sistēma

   3M un Festool Automotive Systems ir izstrādājuši globālu, stratēģisko sadarbību, lai labāk kalpotu sadursmes remonta industrijai. 3M visaugstākās kvalitātes abrazīvu jaunievedums, ieskaitot 3M™ Cubitron™ II slīpmateriālus, ir tagad pieejami kopā ar augstākās kvalitātes Festool Automotive Systems virsmu sagatavošanas instrumentiem, ieskaitot pneimatiskās un elektriskās slīpmašīnas, pulētājus un paliktņus, vakuuma un virsmas sagatavošanas darbstacijas, putekļu ekstraktēšanas funkcijas un servisu.


  • Jaunumi

  • Resursi

  • Iegādes vietas

   Iegādes vietas

  • Atbalsts


  Sekojiet mums
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu