1. Latvija
 2. 3M autobūve

3M autobūve

Vīrietis tur bremžu disku
100 inovāciju gadu automobiļiem, ar kuriem Jūs šodien strādājat.
Skatīt autorūpniecības ražojumus

Autobūves nozare

Paveiciet darbu pareizi ar pirmo piegājienu

Jūsu reputācija nodrošina pastāvīgo klientu bāzi un neiesaista jūs konkurencē. Ar gandrīz 100 gadu pieredzi autobūves nozarē, mēs zinām auto dizaina, ražošanas un remonta vietas un plaisas - sākot ar palīdzību pamatiekārtu ražotājiem, degvielas taupīšanas uzlabošanā ar viegliem risinājumiem, līdz pat automobiļu korpusu speciālistiem radikālā krāsošanas procesa pārveidošanā.


 

 • Izdariet darbu pareizi jau pirmajā reizē, katrā reizē.

  Jūsu reputācija ir nenovērtējama. Tā nodrošina klientu atgriešanos un veicina Jūsu pārākumu pār konkurentiem. Ar gandrīz 100 gadu ilgu pieredzi autorūpniecības ražojumos mēs zinām katru mazāko sīkumu par auto dizainu, izstrādāšanu un remontu - sākot ar palīdzību oriģināliekārtas ražotājiem uzlabot degvielas ekonomiju, samazinot automašīnas masu, līdz pat palīdzībai auto virsbūves speciālistiem, mainot krāsošanas procesu. Mēs varam palīdzēt veikt darbu ātrāk, ar lielāku pārliecību un ilgstošu uzticamību, lai Jūsu reputācija augtu plašumā.

 


Inovācijas darbībā

 • 2015-03-13

  Spīd spožāk. Kļūst drošāk.

  3M™ priekšējo lukturu atjaunošanas komplekts var palīdzēt uzlabot priekšējo lukturu spožumu vairāk kā par 200%, padarot braukšanu tumsā, drošāku

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Uzlabojiet efektivitāti. Samaziniet patēriņu.

  Apvienojot 3M™ Accuspray™ un PPS™ sistēmas, jūsu darbs noritēs ātrāk, vieglāk un būs nepieciešams mazāks līdzekļu ieguldījums.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Izmantojiet abrazīvus, kas palīdz strādāt atbilstoši.

  3M™ Flexible Abrasive Hookit™ loksnes var tikt izmantotas gan mitras, gan sausas, ar rokām vai mašīnu, lai nodrošinātu slīpēšanu ar praimeri, sajauciet preperātu un krāsu iegūstot jūsu standartiem atbilstošu rezultātu.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Klausieties radio nevis ceļa radītās skaņas.

  3M™ Thinsulate™ akustiskā izolācija un 3M™ piestiprināšanas lentas automobiļu dizaineriem un mehāniķiem ļauj veikt savu darbu vienkāršāk, klusāk un efektīvāk. 

  2015-03-13

Inovācijas darbībā


Par 3M automobiļu tirgu

 • 3M ir eksperti, siedzot Jums pārliecību par sava darba kvalitāti. No logu tonēšanas un Bondo® zīmola līdz auto krāsām un reklāmām uz tā, mēs piedāvājam rīkus Jūsu reputācijas aizsardzībai. Mūsu mašīnu remonts, autorūpniecības uzlabojumi un auto apkopes risinājumi ir izstrādāti tā, lai uz ceļa nokļūtu kvalitatīvi automobiļi.