Jaunie un aktuālie 3M individuālie aizsardzības līdzekļi

Jaunie un aktuālie IAL

Produkti, kuru izturība ir piemērota Jūsu darbam!

Jaunie un aktuālie 3M individuālie aizsardzības līdzekļi

kurus ir izgatavojis 3M, sniedz Jums pārliecību un izturību tā, lai palīdzētu Jums aizsargāt Jūsu pasauli.

3M ir vadošais uzņēmums produktu jauninājumu ieviešanā attiecībā uz individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) risinājumiem. Šajā lapā iespējams aplūkot mūsu visjaunākos darbinieku veselības aizsardzības un drošības produktus un pakalpojumus.

  • 3M™ PELTOR™ ProTac™ III austiņas

    Jums ir divi lieliski iemesli tam, lai pasargātu savu dzirdi - Jūsu ausis. 3M™ PELTOR™ ProTac™ III austiņas ar apkārtējo trokšņu līmeņa pielāgošanas funkciju ļauj Jums koncentrēties uz Jūsu darbu un sazināties ar kolēģiem trokšņainā vidē bez nepieciešamības noņemt attiecīgo dzirdes aizsardzības līdzekli. Stereo reakcijas funkcija ļauj Jums labāk sadzirdēt un lokalizēt trauksmes un briesmu signālus vai atpakaļgaitā braucošus transportlīdzekļus.

  • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro austiņas

    Ar jauno WorkTunes™ Pro austiņu palīdzību mūzikas iekļaušana Jūsu ikdienā ir vienkāršāka! Ja Jūs strādājat trokšņainā vidē, Jūs pavisam noteikti drīkstat izvēlēties austiņas, kas ne tikai nodrošina dzirdes aizsardzību, bet arī sniedz labsajūtu Jūsu ausīm. Jūs labprāt izmantosiet šīs austiņas, jo tās ir aprīkotas ar funkcijām, kuras Jūs degat nepacietībā izmantot. Mūzika Jums minēto var nodrošināt.

Sekojiet mums
Nomainīt atrašanās vietu
Latvija - Latviešu