Jaunie un aktuālie 3M individuālie aizsardzības līdzekļi

Jaunie un aktuālie IAL

Produkti, kuru izturība ir piemērota Jūsu darbam!

Jaunie un aktuālie 3M individuālie aizsardzības līdzekļi

kurus ir izgatavojis 3M, sniedz Jums pārliecību un izturību tā, lai palīdzētu Jums aizsargāt Jūsu pasauli.

3M ir vadošais uzņēmums produktu jauninājumu ieviešanā attiecībā uz individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) risinājumiem. Šajā lapā iespējams aplūkot mūsu visjaunākos darbinieku veselības aizsardzības un drošības produktus un pakalpojumus.

  • Pamatojoties uz atsauksmēm no metinātājiem, kas katru dienu strādā grūtos apstākļos, tā ir automātiski aptumšojoša metināšanas ķivere, kas paredzēta būt tikpat daudzpusīga kā Jūs.

  • Jums ir divi lieliski iemesli tam, lai pasargātu savu dzirdi - Jūsu ausis. 3M™ PELTOR™ ProTac™ III austiņas ar apkārtējo trokšņu līmeņa pielāgošanas funkciju ļauj Jums koncentrēties uz Jūsu darbu un sazināties ar kolēģiem trokšņainā vidē bez nepieciešamības noņemt attiecīgo dzirdes aizsardzības līdzekli. Stereo reakcijas funkcija ļauj Jums labāk sadzirdēt un lokalizēt trauksmes un briesmu signālus vai atpakaļgaitā braucošus transportlīdzekļus.

  • Ar jauno WorkTunes™ Pro austiņu palīdzību mūzikas iekļaušana Jūsu ikdienā ir vienkāršāka! Ja Jūs strādājat trokšņainā vidē, Jūs pavisam noteikti drīkstat izvēlēties austiņas, kas ne tikai nodrošina dzirdes aizsardzību, bet arī sniedz labsajūtu Jūsu ausīm. Jūs labprāt izmantosiet šīs austiņas, jo tās ir aprīkotas ar funkcijām, kuras Jūs degat nepacietībā izmantot. Mūzika Jums minēto var nodrošināt.

  • Jaunu komforta un ērtuma standartu ieviešana. 3M Aura 9300+ sērijas daļiņu respiratori ir ērtu elpošanas aizsardzības līdzekļu nākošā paaudze!

  • Šie unikālie, inovatīvie un vienkārši izmantojamie filtri ir aprīkoti ar kalpošanas laika indikatoru (KLI), tādējādi palīdzot lietotājiem noteikt, kad nepieciešams nomainīt filtru.

  • Pateicoties tehnoloģiju attīstībai apvienojumā ar izcilas veiktspējas motorizētajiem elpošanas aizsardzības respiratoriem, Jūsu drošība tiek uzlabota un ir vēl efektīvāka, nekā jebkad iepriekš!

  • Tehnoloģija aizsardzībai pret aizsvīšanu, kas tiek izmantota, lai darbinieki varētu redzēt skaidrāk ilgāku laiku.

  • Darbs ārkārtīgi augstas temperatūras apstākļos, metāla dzirksteles un šķidrumu izšļakstīšanās - ja Jūs veicat šāda veida darbu, nav pieļaujami nekādi kompromisi attiecībā uz Jūsu darbinieku drošību un ērtumu.

  • Aplūkojiet pasauli detalizēti un tās patiesajās krāsās! Pateicoties automātiski satumstošajam filtram, Jūs varat skaidri ieraudzīt savu metināšanas un slīpēšanas rezultātu.