Aizsargājiet savu dzirdi, vienlaicīgi sadzirdot visu apkārt notiekošo!

Jums ir divi lieliski iemesli tam, lai pasargātu savu dzirdi - Jūsu ausis. ProTac™ III austiņas ar apkārtējo trokšņu līmeņa pielāgošanas funkciju ļauj Jums koncentrēties uz Jūsu darbu un sazināties ar kolēģiem trokšņainā vidē bez nepieciešamības noņemt attiecīgo dzirdes aizsardzības līdzekli. Stereo reakcijas funkcija ļauj Jums labāk sadzirdēt un lokalizēt trauksmes un briesmu signālus vai atpakaļgaitā braucošus transportlīdzekļus u.c.

Skatīties video!


  • Produkta īpašības


Stiprinājumi

Lai pielāgotos lietotāju prasībām, austiņas ir pieejamas gan ar galvas saiti, gan ar ķiveres stiprinājumu - viss melnā krāsā.

Lielas, lietotājam draudzīgas piespiežamas pogas.

Skaļuma regulēšana un izstrādājuma ieslēgšana/ izslēgšana.

Iespējams pievienot ārējām ierīcēm

Izmantojot 3,5 mm ienākošās skaņas spraudni klausīšanās režīmā, austiņas iespējams pievienot mobilajam tālrunim, divvirzienu rācijai vai citām ārējām ierīcēm (nepārsniedzot 82 dB).

Divu apvalku dizains

Lai aizsargātu elektroniskās daļas no sviedriem, kas izdalās kausiņa iekšpusē, visas elektroniskās daļas ir izvietotas ārpusē zem apvalka.

Dzirdes aizsardzība

Troksni slāpējoši kausiņi nodrošina dzirdes aizsardzību vidēs ar dzirdei bīstama līmeņa trokšņiem.

Nomaināmi polsteri un putu ieliktņi

Brīdinājums par baterijas izbeigšanos

Viegli noteikt, kad abas AA baterijas nepieciešams nomainīt. Austiņas izslēgsies 4 stundas pēc tam, kad to lietošana ir tikusi pārtraukta, tādējādi ietaupot enerģiju.

Uz skaņas līmeni reaģējoši mikrofoni

Digitālā apkārtējo skaņu uztveršanas funkcija, kas reaģē uz skaņas līmeni, nodrošina piecas skaļuma palielināšanas pakāpes.

Ērta galvas saite

Nerūsējoša tērauda galvas stīpa nodrošina nemainīgu spiedienu.

Produktu katalogs