Nozares risinājumi

3M skatījumā ilgtspēja sevī ietver sadarbošanos, lai rastu labāku risinājumu. Pasaules iedzīvotāju skaitam pieaugot, jo īpaši valstīs ar strauji augošu ekonomiku, globālas problēmas ir jārisina kopā, lai nodrošinātu iespēju mums visiem dzīvot veselīgu, pilnvērtīgu dzīvi. Mēs apzināmies, ka mums un klientiem ir kopīgs ilgtspējības mērķis un tie sastopas ar tādām pašām problēmām kā mēs. Šī iemesla dēļ mēs esam apņēmušies sadarboties ar klientiem, lai noteiktu un sadarbotos savu mērķu īstenošanā. Lai gan mēs vienmēr palielinām produktu skaitu, kas pievēršas šīm vajadzībām, jūs varat lasīt par pašreizējiem vides risinājumiem šeit (PDF, 6.7 MB).

 


Dzīves cikla vadība

 

 • Ilgtspējībai nevajadzētu būt derīguma termiņam. Dzīves cikla pārvaldība ir daļa no mūsu produkta ieviešanas procesa visā pasaulē. Kad mēs izstrādājam jaunu produktu, sākumā mēs uzdodam svarīgus jautājumus: Kā mēs varam samazināt produkta ietekmi uz vidi? Kā mēs to izplatīsim? Un kā no tā galu galā atbrīvosimies? Mēs ņemam vērā to, kā konkrētā produkta ieviešana pasaulē ietekmēs vidi, veselību un drošību.

  Mēs pieņēmām jaunus dzīves cikla pārvaldības noteikumus 2001. gadā, pieprasot visām mūsu biznesa vienībām veikt dzīves cikla pārskatu jaunajiem un jau esošajiem produktiem. Katru gadu ieviešot simtiem jaunu produktu, mums ir neskaitāmas iespējas uzlabot ietekmi uz vidi, veselību un drošību lietām, kuras radām.


Iepakojums

 

 • Mēs domājam plašāk un tālāk. Mūsu dzīves cikla pārvaldības procesa galvenā sastāvdaļa ir mūsu pastāvīgie centieni realizēt vides un izmaksu priekšrocības, ko sniedz iepakojuma apjoma samazināšana. Mēs samazinām mūsu iepakojuma ietekmi uz vidi, mainot dizainu, palielinot atkārtotu izmantošanu, pārstrādāšanu un pārstrādātā satura izmantošanu, kā arī vietas ietaupīšanu. Rezultātā, tiek izmantots mazāk enerģijas iepakojuma materiālu izstrādē, pazeminās cenas, transporta radītie izmeši, un ir mazāka vajadzība pēc uzglabāšanas un utilizācijas vietām.


Gadījuma izpēte

 

 • Post-It ® biroja komplekts

  Mūsu Post-it ® līmlapiņu lielie iepakojumi, kuros katrs blociņš nav iepakots atsevišķi caurspīdīgā plastikātā, palīdz samazināt atkritumu daudzumu birojā un to ietekmi uz vidi. Post-it ® 16 vai 24 blociņu kartona iepakojums vienlaikus kalpo par ērtu blociņu glabātuvi. Turklāt, pašas līmlapiņas ir izgatavotas no 100 % otrreizēji pārstrādāta papīra, kura ražošanā izmantots ierobežots daudzums tintes.

 • 3M Scotch-Brite™ vannas un flīžu skrāpis

  Mēs esam būtiski samazinājuši iepakojumu mūsu 3M Scotch-Brite ™ vannas un flīžu skrāpim. Jauna dizaina iepakojums ietver atdalītu gofrēto slokšņu noņemšanu un samazinātais kopējais lielums aizņem tikai pusi no ierastās glabāšanas vietas gan noliktavā, gan transportā.

 • Kuba izmantošana

  Tiem, kas domāja, ka vidusskolas ģeometrijas nekad nenoderēs reālajā dzīvē, atcerieties kuba lielumu. Noliktavās un loģistikā "kuba lieluma vietas atbrīvošana" ir visefektīvākā vietas saglabāšanas pieeja noliktavās, treileros vai konteineros. Kuba lieluma vietas atbrīvošana parasti tiek aprēķināta procentuāli no kopējās platības jeb kopējās "izmantojamās" platības. Mēs izmantojam kuba lieluma vietas atbrīvošanu, lai samazinātu mūsu produktu uzglabāšanai un pārvadāšanai nepieciešamo telpu.


Produkti