1. 3M Latvija
 2. 3M drošība

3M drošība

Sastrēgums nakts stundā no putna lidojuma
Mēs strādājam zinātnē ''sveiks un vesels''.
Skatīt drošības produktus

Drošības preču tirdzniecība

Jūs uzmaniet citus. Mēs uzmanām jūs.

Tīrāks ūdens Mumbajā, Londonas ceļu uzlabošana vai dzīvību glābšana kara lauka, 3M visiem palīdz justies drošāk pārmaiņu pilnajā pasaulē. Dažādās nozarēs un pielietojumos mūsu tehnoloģijas un zināšanas, kā arī inovatīvie risinājumi palīdz jums kontrolēt savu vidi, lai jūs varētu koncentrēties uz savu darbu.


     

    • Jūs rūpējaties par citiem. Mēs rūpējamies par Jums.

     Tīrāks ūdens Mumbajā, braucamo ceļu uzlabojumi Londonā, vai izglābtas dzīvības kaujas laukā - šajā mainīgajā pasaulē 3M palīdz visiem būt drošībā. Visdažādākajās nozarēs un pielietojumos - ēdiena, celtniecības, metināšanas aizsargmasku izgatavošanā, ūdens attīrīšanā un satiksmē - mūsu tehnoloģijas, speciālās zināšanas un enerģija rada inovatīvus risinājumus, lai palīdzētu Jums kontrolēt apkārtējo vidi, tādējādi ļaujot Jums koncentrēties uz steidzamākiem darbiem.

     


    Inovācijas darbībā

    Inovācijas darbībā


    Par 3M drošības tirgu

    • Mēs, 3M, palīdzēs Jums šajā mainīgajā pasaulē uzturēt apkārtējo vidi neskartu. Sākot ar aizsargbrillēm, ausu aizbāžņiem un drošības vestēm līdz dzirdes aizsardzības līdzekļiem, atstarojošām līmlentēm un drošības bruņām, mums ir kopīgs mērķis - turēt cilvēkus drošībā. Mēs attīstām individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL), kuru veidošana balstīta uz desmitiem gadu ilgu pieredzi un plašām zināšanām par industrijas pamatiem.