1. 3M Latvija
 2. 3M kalnrūpniecība, nafta un gāze

3M kalnrūpniecība, nafta un gāze

Warning

Warning

Invalid configuration found. Contact the administrator.

 
Rafinēšanas un ķīmijas ražotne
Darām visu, lai rastu veidus, kā noturēt Jūsu biznesu vadībā.
Skatīt visus derīgo izrakteņu, naftas un gāzes produktus

Kalnrūpniecības, naftas un gāzes tirdzniecība

Produktivitātes uzlabošana, uzņēmējdarbības aizsardzība - lai jūs varētu palikt savas konkurences cīņas priekšgalā.

Mēs zinam, kā strādāt sarežģitos apstākļos, skarbā un neapgūtā ģeogrāfiskā vidē. Minerālu iegūšana ir mūsu DNS. Mēs izmantojam savas nozares zināšanas un iegūto pieredzi, lai radītu inovatīvus risinājumus, kas palīdzēs paātrināt Jūsu attīstību.

 • Nafta un gāze
  • Kalnrūpniecība un metalurģija
   • Nafta un gāze
    • Kalnrūpniecība un metalurģija
     • Nafta un gāze
      • Kalnrūpniecība un metalurģija

       Kalnrūpniecības, naftas un gāzes preces

       Skatīt visas kalnrūpniecības, naftas un gāzes preces

           

          • Uzlabot produktivitāti, aizsargājot Jūsu biznesu - lai Jūs apsteigtu visus savus konkurentus.

           Mēs zinām, kā ir strādāt skarbu un attālu apgabalu izaicinošajos apstākļos; derīgo izrakteņu ieguve ir mūsu DNS. (Ieguve ir mūsu otrais "es"). Mēs izmantojam savas plašās zināšanas par nozari un smagā darbā iegūto erudīciju, lai radītu inovatīvus risinājumus, kas var tikt izmantoti Jūsu progresa paātrināšanai. Mūsu pieredzes ceļā gūtās zināšanas par derīgo izrakteņu, naftas un gāzes ieguves izaicinājumiem palīdz mums attīstīt produktus un pakalpojumus, kas aizsargā Jūsu īpašumu, darbiniekus, peļņu un dabu gadiem ilgi: piemēram, mikroskopiskās stikla lodītes - piedeva, kas polimēra putas padara tik stipras, ka tās var izturēt spiedienu, kam pakļautas naftas atradnes okeāna dziļumā. Vai mūsu atstarojošos materiālus, kas veidoti tā, lai strādniekus varētu pamanīt pat vājā apgaismojumā. Mūsu amīna gāzes attīrīšanas sistēma, kas palīdz paaugstināt produktivitāti un vienlaicīgi aizsargā iekārtas un samazina uzturēšanas izmaksas. Derīgo izrakteņu, naftas un gāzes nākotne ir klāt un Jūs varat būt pārliecināti, ka kopā ar 3M atradīsieties priekšgalā.

           


          Inovācijas darbībā

          Inovācijas darbībā


          Par 3M derīgo izrakteņu, naftas un gāzes tirgu

           

          • Mēs, 3M, izcili pieprotam virzīt Jūsu uzņēmumu uz priekšu. Pirms vairāk nekā 100 gadiem, mēs uzsākām darbību kā derīgo izrakteņu ieguves uzņēmums. Šodien mēs palīdzam klientiem sasniegt mūsu zināšanu līmeni ogļu, naftas un gāzes modernā ieguvē, trasnportēšanā, ražošanā, drošībā un izmantošanā visā pasaulē. Ar darba drošības pasākumiem darbiniekiem hidraulisko plaisu, virziena urbšanas un petroķīmiskās attīrīšanas tehnoloģijās, kas palielina Jūsu ieguldītos aktīvus, mēs palīdzam derīgo izrakteņu, naftas un gāzes uzņēmumiem pilnībā izmantot savus resursus.