3M™ 769F slīpēšanas disks ar ziedlapiņu malām metināšanas darbiem

Veiktspēja atbilst savai vērtībai

Atbrīvojiet vietu savā veikalā 3M™ Lapiņdiskiem 769F


JAUNS 3M™ Lapiņdisks 769F

 • Jaunākais 3M Lapiņdisku papildinājums nodrošina visaugstākās kvalitātes abrazīvu produktus par pieņemamu cenu. 3M™ Lapiņdisks 769F ir aprīkots ar 3M Precision-Shaped Grain tehnoloģiju ilgam kalpošanas laikam un ātrākai griešanai nekā parastie alumīnija cirkonija slīpēšanas diski. Pieprasiet paraugu, lai pārliecinātos par šo nepārspējamo veiktspējas un vērtības kombināciju.


Lapiņdisks, kuru esat gaidījis

Ja esat meklējis nepārspējamu veiktspējas un vērtības kombināciju, uzskatiet, ka meklēšana ir pabeigta! 3M™ Lapiņdisks 769F piedāvā vērtību, neapdraudot veiktspēju, pateicoties 3M Precision-Shaded Grain.

 • 769F produktu klāsts

  Ar 3M Precision-Shaped Grain un izturīgu poliestera pamatni 3M™ Lapiņdisks 769F kalpo ilgi un ir izturīgs pie augsta spiediena, piemēram, frēzēšanā, spēcīgā slīpēšanā un malu slīpēšanā. Turklāt tas palīdz iegūt apdari, kas padara to par lielisku izvēli vidēja spiediena darbiem, piemēram, slīpēšanai un virsmas sagatavošanai.


Iebūvēta lietojuma daudzpusība

Bieži veikalos Lapiņdisks ir visizplatītākais abrazīvu produkts. 3M™ Lapiņdisks 769F nodrošina visdažādākās iespējas, kādas Jūs varētu sagaidīt— tie ir viegli lietojami un ietver plašu lietojuma klāstu. Bet ir viena liela atšķirība: šie diski pārspēj konkurentus gan savā veiktspējā, gan finanšu aspektā.

 • Metāla malas frēzēšana ar slīpēšanas disku ar ziedlapiņu malām
  Frēzēšana

  Frēzēšana var kļūt smaga ar vairākiem Lapiņdiskiem. Bet jaunais 3M™ Lapiņdisks 769F ir gatavs pieņemt izaicinājumu. Tā poliestera pamatne ir izturīga augsta spiediena apstākļos, un 3M Precision-Shaped Grain pārgriež metālu, izvairoties no pārkaršanas un noguruma. Rezultātā ir perfekti noslīpēta mala, kas ir gatava metināšanai.

 • Atskarpju noņemšana ar slīpēšanas disku ar ziedlapiņu malām
  Atskabargu noņemšana

  Bieži pēc nogriešanas uz malām paliek asas metāla atskabargas. Ātri veiciet atskabargu noņemšanu, nesabojājot detaļas. 3M Precision-Shaped Grain, kas ir iekļauts 3M™ Lapiņdisks 769F, viegli noņem metāla švīkas un asās malas. Jūs iegūsiet materiālu bez atskabargām, kas ir gatavs nākamajam solim.

 • Metinājuma slīpēšana ar slīpēšanas disku ar ziedlapiņu malām
  Metināšanas šuvju slīpēšana

  Lai slīpētu metināšanas šuves ar Lapiņdisku, Jums ir nepieciešama pareiza minerālu un pamatnes kombinācija. 3M™ Lapiņdisks 769F nodrošina šo kombināciju. 3M Precision-Shaped Grain griež ātri un kalpo ilgi, iespiežoties jaunos asos punktos. Pamatne vienmērīgi nodilst, lai nepārtraukti atklātu jaunu, asu minerālu un turpinātu griešanu


Vai ir vajadzīgs ātrums?

Ja jums ir nepieciešama vēl ātrākā griešana, izmēģiniet 3M™ Cubitron™ II abrazīvus

UZZINĀT VAIRĀK