1. Viss par 3M produktiem
  
 • Powered & Supplied Air Respirators
 • Motorizētie un gaisa padeves respiratori

  Motorizētie un gaisa padeves respiratori

  Pateicoties atjautīgajam dizainam, respiratora nēsātājs var koncentrēties uz savu darbu!

  Find a Product
  • Product Type  
   • +
  • Product Series  
   • +

  • Darbs ērtā vidē!

   Tīra gaisa padevei ir būtiska nozīme, strādājot vidēs ar veselībai bīstamām piesārņojošām vielām. 3M piedāvā plašu industriālo motorizēto un gaisa padeves respiratoru klāstu, kas tikuši izstrādāti izmantošanai īpaši sarežģītos apstākļos.

   Šīs elpošanas aizsardzības sistēmas nodrošina ērtu un integrētu aizsardzību pret dažādiem apdraudējumiem, kā arī elpošanas, galvas, sejas, acu un dzirdes aizsardzību. Tā kā to izmantošana ir vienkārša, Jūs varat palielināt produktivitāti savā darba vietā.

   Aplūkot mūsu pārskatu pār motorizēto un gaisa padeves respiratoru klāstu!.

  • Citi darbinieku veselības aizsardzības un drošības resursi

   Sākums
   Citi 3M drošības produkti
   Sazinieties ar mums!

  Uzziniet vairāk par motorizēto un gaisa padeves respiratoru nodrošināto aizsardzību!

  Motorizētā vai gaisa padeves sistēma. Kuru izvēlēties?

  • Motorizēta gaisa padeves ierīce

   Gaisa padeves sistēma

   Motorizētais respirators ir sistēma, kurā tiek izmantots ventilators, kurš nodrošina filtrētā gaisa novadīšanu dažāda veida galvas aizsargos un ķiverēs. Tas nodrošina labu mobilitāti.


  • Gaisa padeve

   Gaisa padeves sistēma

   3M™ gaisa padeves respiratori ir izstrādāti tā, lai tie nodrošinātu darbiniekam tīra gaisa padevi. Gaisa padevi nodrošina augsta spiediena kompresors. 3M piedāvā dažādus produktus, kurus iespējams pievienot gaisa padeves sistēmai, tostarp kapuces, ķiveres, pilnas sejas maskas un pusmaksas, kā arī vaļējus sejsargus. Tie arī nodrošina mobilitāti.


  Motorizētie Respiratori

  • Piestiprināms pie jostas

   Svars tiek koncentrēts cieši pie aprīkojuma lietotāja muguras, tādējādi samazinot dažu motorizēto respiratoru radīto smaguma efektu. Pie jostas piestiprināmajām ierīcēm ir ergonomisks dizains, proti, tās atodas pie aprīkojuma lietotāja muguras, svaram tiekot pārnestam galvenokārt uz gurniem, pateicoties polsterētajai un ērtajai jostai.

   Aplūkot visus produktus!

  • Piestiprināts pie sejas

   Pie sejas piestiprināmais motorizētais respirators nodrošina labāku gaisa plūsmu un komfortu, kā rezultātā iespējams palielināt produktivitāti. Produkts ir ideāli piemērots ar metālu atlaidināšanu un kļūmju novēršanu saistītu darbu veikšanai

   Aplūkot visus produktus!


  Produktu Saimes

  • 3M™ Versaflo™ motorizētais respirators TR-600

   Revolucionārais TR-600 sasniedz jaunu veiktspējas līmeni, pateicoties aprīkojuma litija-jonu baterijai, regulējamām gaisa plūsmas opcijām un plašajam CE marķējuma filtru un kārtridžu klāstam, kā rezultātā iespējams nodrošināt aizsardzību pret gāzēm/ tvaikiem un daļiņām. Tas ir ticis izstrādāts ilglaicīgai izmantošanai lielas slodzes apstākļos.

   Aplūkot produktu!

  • 3M™ Versaflo™ motorizētais respirators TR-300

   3M™ Versaflo™ motorizētā respiratorā sistēma TR-300 apvieno sevī augstu veiktspēju, aizsardzību un funkcionalitāti ar modernu, stilīgu dizainu un komfortu. Tieši šīs iezīmes vienkārši izmantojamo un daudzpusīgo, bīstamu daļiņu vidē izmantošanai paredzēto elpošanas aizsardzības līdzekļu panākumu atslēga.

   Aplūkot produktu!

  • 3M™ Jupiter™ motorizētais respirators

   Jupiter™ motorizētais respirators ir ērts un vienkārši izmantojams, turklāt tas nodrošina aizsardzību pret daļiņām, gāzēm un tvaikiem vai arī šo piesārņojošo vielu apvienojuma atkarībā no izmantojamo filtru veida.

   Aplūkot produktu!


  • Motorizētais respirators Powerflow 7900PF

   3M™ Powerflow™ 7900PF apvieno sevī pilnas sejas masku un 3M™ Powerflow motorizēto gaisa padeves ierīci, tādējādi veidojot motorizētu sistēmu, kura nodrošina aizsardzību pret cietām un šķidrām daļiņām.

   Aplūkot produktu!


  Gaisa padeves respiratori


  • 3M™ S-200+ sērijas gaisa padeves sistēma

   3M™ S-200+ sērijas respiratorā sistēma ir ērta un daudzpusīga respiratorā sistēma. To iespējams izmantot kā standarta respiratoro sistēmu arī duālajā režīmā ar filtru gadījumā, kad gaisa padeve ir atvienota.

   Aplūkot produktu!

  • 3M™ Aircare™ filtrēšanas ierīces

   Aircare™ filtrēšanas ierīces iespējams apvienot ar visām 3M™ gaisa padeves respiratorajām sistēmām. Trīspakāpju filtrēšanas sistēma nodrošina visaugstākās kvalitātes gaisu, kas tiek pievadīts gaisa padeves respiratorajai sistēmai, savukārt saspiestā gaisa mehānismi nodrošina ūdens un eļļas aerosolu, kā arī daļiņu un smaku aizvadīšanu no pievadītā saspiestā gaisa.

   Aplūkot produktu!


  Galvas aizsargi


  Video


  Resursi

  • Versaflo respiratorā sistēma

   3M™ Versaflo™ respiratorās sistēmas ir apliecinājums 3M milzīgajiem centieniem sasniegt trīs galvenos mērķus:
   - aprīkojuma izvēles procesa vienkāršošanu;
   - sistēmas daudzpusīguma uzlabošanu;
   - lietotāja komforta uzlabošanu ik uz soļa.

   Doties uz izvēles norādījumiem!

  • Aizsargājiet savu ieguldījumu

   Aizsargājiet savu ieguldījumu

   Atsevišķam 3M aprīkojumam nepieciešamas regulāras pārbaudes un tehniskā apkope, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un aprīkojuma nēsātāja aizsardzību. Neatbilstošas tehniskās apkopes rezultātā var samazināties ne tikai aizsardzības līmenis, bet arī aprīkojuma kalpošanas laiks, tādējādi radot Jums papildu izmaksas, nomainot aprīkojumu.

  • 4 soļu metode

   4 soļi ceļā uz aizsardzību

   Atbilstošo elpošanas aizsardzības līdzekļu izvēle atbilstoši Jūsu prasībām var šķist biedējoša. Izmantojiet mūsu vienkāršo 4 soļu metodi un piemeklējiet Jums un Jūsu darbiniekiem atbilstošos aizsardzības līdzekļus!


  Papildu resursi

  • Kādēļ izvēlēties 3M motorizētos un gaisa padeves respiratorus?

   Darbs ērtā vidē


   3M piedāvā plašu un pielāgojamu industriālo motorizēto un gaisa padeves respiratoru klāstu, kas tikuši izstrādāti izmantošanai dažādās vidēs, dažādiem mērķiem un dažādu apdraudējumu gadījumā.


   Šīs respiratorās sistēmas nodrošina ērtu un integrētu aizsardzību pret dažādiem apdraudējumiem, kā arī elpošanas, galvas, sejas, acu un dzirdes aizsardzību. Tā kā tās ir vienkārši izmantojamas, Jūsu darba vietā iespējams uzlabot produktivitāti.

   Kas?

   1. Galvas aizsargs ir savienots ar motorizēto gaisa padeves ierīci; vai
   2. Galvas aizsargam ar regulatoru ir pievienota ārējā tīra saspiestā gaisa padeve.
   3. Bieži vien ietver sevī aizsardzību pret apdraudējumiem virzienā no kakla uz augšu, piemēram, acu, galvas, dzirdes aizsardzības līdzekļus un kakla/plecu aizsargu.

   Kādēļ?
   Komforts, atbilstība un aizsardzība

   1. Svaiga gaisa plūsma un mazāka elpošanas pretestība
   2. Kombinēta un integrēta aizsardzība
   3. Tiek nodrošināta elpošanas, galvas, sejas, acu, dzirdes, galvas/kakla/plecu aizsardzība.
   4. Augstas aizsardzības faktori

  • Modulārās respiratorās sistēmas

   Modulārās respiratorās sistēmas pamatā ir visaptveroša pieeja darbinieku aizsardzībai, apteicoties ērti nēsājamiem komponentiem.
   Visus modulāros galvas aizsargus, gaisa padeves ierīces un elpošanas caurules iespējams savstarpēji savietot. Sistēmas daļas iespējams jaukt un pielāgot, atkarībā no tā, kā tiek mainītas darba vides un pielietojumi.
   Šis ir vispiemērotākais aprīkojums ar lieliskām pielāgošanās īpašībām gadījumā, kad darba vides tiek mainītas.


   Individuālās respiratorās sistēmas

   Individuālās respiratorās sistēmas iespējams izmantot dažādās vidēs. Tās ietver sevī motorizētus respiratorus ar integrētu galvas, acu, sejas un elpošanas aizsardzibu, kā arī gaisa padeves regulatorus ar pusmaskām un pilnas sejas maskām.


  3M motorizētie un gaisa padeves respiratori

  3M piedāvā plašu un daudzpusīgu industriālo motorizēto un gaisa padeves respiratoru klāstu, kas tikuši izstrādāti izmantošanai dažādās vidēs, dažādiem mērķiem un dažādu apdraudējumu gadījumā.

  Abu veidu sistēmas nodrošina gaisa padevi cauri galvas aizsargam. Galvas aizsargi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu elpošanas aizsardzību, kā arī cita veida aizsardzību un funkcijas atbilstoši tā videi un darbam. Galvas aizsargos iebūvētās funkcijas spēj atrisināt daudzas plaši sastopamas problēmas saistībā ar individuālo aizsardzības līdzekļu (IAK) nodrošināšanu darbiniekiem.

  Sekojiet mums
  Iepriekš minētie zīmoli ir 3M tirdzniecības zīmes.
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu