1. Viss par 3M produktiem
  
 • FUZE Respiratory Protection
 • Elpošanas aizsardzība

  Elpošanas aizsardzība

  Produkti, kuru izturība ir piemērota Jūsu darbam!

  • 3M piedāvā Jums visplašāko elpošanas aizsardzības līdzekļu klāstu, kurā ietilpst respiratori, pusmaskas un pilnās sejas maskas, kā arī motorizētie un gaisa padeves respiratori ar nepārspējamu kvalitāti izmantošanai dažādās industriālās un citās nozarēs pat vissarežģītākajos apstākļos.

  • Citi darbinieku veselības aizsardzības un drošības resursi

   Sākums
   Citi 3M drošības produkti
   Sazinieties ar mums!


  Izvēlieties Jums nepieciešamo aizsardzību!


  Resursi

  • Kalpošanas laika kontroles programmatūra

   3M ir izstrādājis īpašu programmatūru, ar kuras palīdzību tiek atvieglota 3M respiratoru izvēle un 3M gāzes un tvaiku filtru kalpošanas laika noteikšana

   Doties uz lapu, kurā norādītas valstis, kurās pieejama kalpošanas laika kontroles programmatūra!

  • Ceļā uz aizsardzību - 4 soļu metode

   Ceļā uz aizsardzību - 4 soļu metode

   Atbilstošo elpošanas aizsardzības līdzekļu izvēle un noteikšana var šķist biedējoša, jo ir tik daudz faktoru, kas ņemami vērā. Izmantojot mūsu piedāvāto 4 soļu metodi, atbilstošā aizsardzības līmeņa un komforta izvēle Jums nesagādās nekādas grūtības.

  • Atbilstošas piekļaušanās nozīme

   Atbilstošas piekļaušanās nozīme

   Vai Jūsu darbinieki nēsā tādus cieši pieguļošus respiratorus (ar sejas blīvējumu), kā vienreizējas lietošanas respiratorus, pusmaskas vai pilnas sejas maskas (tostarp tās, kas ir aprīkotas ar motorizēto respiratoru)? Šādā gadījumā Jums nepieciešams pārbaudīt, vai tās atbilstoši piekļaujas sejai.


  webLoaded = "false" Loadclientside=No

  3M elpošanas aizsardzības līdzekļi

  elpošanas aizsardzības līdzekļiem (EAL) jābūt gan adekvātiem, gan veicamajam darbam atbilstošiem. Dažāda veida EAL nodrošina dažāda līmeņa aizsardzību. Lai attiecīgais aizsardzības līdzeklis tiktu klasificēts kā adekvāts, izvēlētajam aizsardzības līmenim jābūt tādam, lai bīstamo vielu apdraudējums tiktu samazināts līdz pieņemamam līmenim. EAL arī jāatbilst gan to nēsātājiem, gan attiecīgajai situācijai, piemēram, tiem jāder, jābūt ērti nēsājamiem, pietiekami izturīgiem izmantošanai attiecīgajā vidē, kā arī savietojamiem ar citiem IAL.

  Ir pieejami vienreizējas un atkārtotas lietošanas EAL. 3M plašajā produktu klāstā ietilpstošie EAL ļauj Jums izvēlēties atbilstošā līmeņa aizsardzību, komfortu, stilu un tehnisko apkopi tā, lai Jūs savu darbu varētu veikt efektīvi un droši.

  Sekojiet mums
  Iepriekš minētie zīmoli ir 3M tirdzniecības zīmes.
  Nomainīt atrašanās vietu
  Latvija - Latviešu