1. 3M Telekomunikācijas

3M Telekomunikācijas

Sakaru tornis
Mēs speram lielus soļus, lai palīdzētu pasauli padarīt nedaudz mazāku.
Skatīt sakaru aprīkojums

Telekomunikāciju risinājumi

Iegūstiet konkurētspējīgu priekšrocību.

3M - mēs esam pasaules līderi pasaules savienojumu radīšanā. Sākot ar mājas internetu līdz bezvadu internetam, mēs veidojam savienojumus starp precēm, cilvēkiem un uzņēmumiem, pieslēdzot enerģiju vairāk kā 45 tehnoloģiju platformām, lai radītu uz klientiem orientētus jauninājumus. Šajā nozarē, kas strauji mainās, mūsu tehnoloģijas mainās atkarībā no tīklu veidošanas, uzstādīšanas un uzturēšanas. Lai kur arī jūsu tīkls atrastos, mēs varam palīdzēt.


Komunikācijas preces

Skatīt visas komunikācijas preces

     

    • Tīklu un savienojumu uzlabošana visā pasaulē.

     Mūsu pasaule kļūst savstarpēji arvien savienotāka, un mums nepieciešamas komunikācijas iespējas, kas būtu vēl uzticamākas, efektīvākas un globālākas. Mums ir nepieciešami risinājumi, kas atrisina nākotnes problēmas jau šodien. 3M pie tā strādā. Mūsu optisko šķiedru savienotāji un optisko kabeļu savienošanas uzmavas ļauj ātrāk uzstādīt tīklu. No bezvadu torņu nodrošināšanas pret atmosfēras iedarbību līdz datu centru aizsargāšanai pret ugunsgrēka izcelšanos - tehnoloģijas maina tīklu dizainu, uzstādīšanu, aizsardzību un uzturēšanu. 3M uzlabo vietējos un globālos komunikācijas tīklus nākotnei jau šodien. Lai kāds būtu Jūsu tīkla mērķis, mēs varam palīdzēt.

     


    Inovācijas darbībā

    Inovācijas darbībā


    3M sakaru tirgus

    • 3M palīdzēs Jūsu biznesam radīt arvien savienotāku pasauli. No optiskajām šķiedrām un komunikācijas paneļiem līdz šķiedru (FTTH) risinājumiem un slēgauklām, mēs palīdzam Jums radīt sistēmas, kas saved kopā cilvēkus. Šajā strauji mainīgajā nozarē mēs nodrošinām ražošanas, izplatīšanas un tehnoloģiskās kompetences globālo tīmekli, lai video pārraidi padarītu ātrāku, bezvadu torņus spēcīgākus un komunikāciju darba vietā - vieglāku.
    Sekojiet mums
    Iepriekš minētie zīmoli ir 3M tirdzniecības zīmes.
    Nomainīt atrašanās vietu
    Latvija - Latviešu