Remonta špakteles uzklāšana

Remonta špakteles uzklāšana

  • Neatkarīgi no tā, vai Jūs izvēlaties 3M inovatīvo dinamisko jaukšanas sistēmu špaktelēšanas darbu veikšanai vai dodat priekšroku tvertnē vai kārtridžā uzglabājamās špakteles manuālai jaukšanai, 3M piedāvā Jums dažādus visaugstākās kvalitātes špaktelēšanas produktus, ar kuru palīdzību Jūs ideāli un kvalitatīvi varēsiet atjaunot auto virsbūvi.


  • Dinamiskā jaukšanas sistēma (DMS)

    3M izstrādātā inovatīvi dinamiskā jaukšanas sistēma ievieš straujas izmaiņas pildvielas uzklāšanā - vairs nekādas pildvielas jaukšanas ar rokām, uzklāšana notiek ātrāk tieši labojamajā daļā, ievērojami mazāk gāzu dobumu lējumā un atkārtota darba, kā arī samazināts atkritumu daudzums optimizē šo gala apstrādes procesu.

  • Špaktelēšana un aizsargvaska uzklāšana spīdumam

    Izvēloties 3M Premium Filler špaktelēšanas produktus, Jūs varēsiet strādāt, izmantojot augstas kvalitātes produktus ar labi balansētām īpašībām, lai auto virsbūvi būtu iespējams atjaunot tās sākotnējā formā. Augstas kvalitātes produkti atmaksājas, jo darbu iespējams veikt vēl ātrāk un efektīvāk, tādējādi nodrošināt ļoti labu rezultātu.


  • Iegādes vietas
    Iegādes vietas