Individuālā aizsardzība, veicot auto virsbūves un krāsošanas darbus

 • 3M vienmēr rūpējas par drošību. No tās ir atkarīga jūsu darbaspēka veselība un labklājība. Tāpēc, strādājot kopā ar prasmīgiem drošības praktizētājiem, partneriem un klientiem, mūsu cilvēki strādā pie tā, lai palīdzētu radīt drošu vidi jūsu darbaspēkam - efektīvi, prasmīgi un ekonomiski.

  Individuālai aizsardzībai pret potenciāli kaitīgiem krāsas smidzinātājiem, putekļiem un aprīkojuma trokšņa jābūt prioritātei. 3M var palīdzēt noteikt attiecīgos individuālās aizsardzības līdzekļus (IAL), t. sk., veikt gaisa kvalitātes pārbaudi un pārbaudīt respiratora piemērotību sejai, kā arī sniegt ieteikumus par obligātās veselības un drošības pienākumiem un drošāku darba procesu.

Tas ir Jūsu pašu interesēs ...

 • Jūsu veselība ir jūsu vissvarīgākā vērtība, un parūpēšanās par jūsu labsajūtu un spēju strādāt ir jūsu pašu un jūsu darbinieku atbildība.

  Neskaitot jūsu visa ķermeņa un fizisko veselību un labsajūtu, īpaša uzmanība ir jāpievērš dzīvībai svarīgo orgānu aizsardzībai, jo to jebkāda veida bojājumi bieži vien ir nelabojami. Tiem ir nepieciešama speciāla aprūpe un uzmanība.


 • Āda

  Viens no jūsu svarīgajiem orgāniem ir jūsu āda, kas ir arī vislielākais orgāns. Tā pasargā no ķīmiskas, fiziskas un bakteriālas ietekmes, piedalās metaboliskajās funkcijās un nodrošina jūsu ķermeņa termoregulāciju. Turklāt tā palīdz sajust un noteikt bīstamus apstākļus jūsu ķermenim ar tās spēju sajust struktūru, temperatūru, sāpes...

  Pieauguša cilvēka āda ir apmēram 2 m2 lielumā un ir aptuveni 1/6 no jūsu ķermeņa masas. Āda ir tikai 1 - 4 mm bieza, taču jāņem vērā, ka tieši ārējais ādas slānis ir tikai 0,02 mm biezs!

 • Acis

  Jūsu acis nodrošina kontaktu ar vizuālo pasauli. Esot no dabas ideālai, ļoti jutīgai acij piemīt dabiska aizsardzība, piemēram, acu plakstiņi, skropstas un asaru šķidrums, kas aizsargā pret putekļiem vai netīrumiem. Šie aizsargmehānismi ir pietiekami tikai «normālos» apstākļos - kad acis nav pakļautas darba vides apstākļiem, piemēram, krāsai vai autodarbnīcām. Atbilstošu aizsargbriļļu valkāšana ir obligāta.

 • Faktiski jūsu auss kombinē divas dzīvības pazīmes vienā: jūsu dzirdēšanas spēju un ķermeņa līdzsvaru. Veselīga dzirde ļauj jums verbāli komunicēt, kā arī laicīgi noteikt jebkādas briesmas, uztverot akustiskos signālus. Jūsu līdzsvara izjūta nodrošina jebkādas vertikālas kustības.

 • Elpošana ir skābekļa absorbēšana un oglekļa dioksīda resorbcija no ķermeņa. Skābekļa trūkums gaisā noved pie samazinātas skābekļa padeves ķermeņa šūnās un aizkavē vai bloķē dzīvībai svarīgās funkcijas. Skābekļa trūkums faktiski nevar tikt tieši uztverts ar cilvēka maņām - ir vienmēr jānodrošina atbilstoša elpošanas orgānu funkcionēšana.


 • Iegādes vietas
  Iegādes vietas